Napastnik Ruchu Chorzów w czasie urlopu opiekował się ptaszkami

Piłkarze Ruchu Chorzów rozpoczynają we wtorek przygotowania do drugiej części sezonu. Grzegorz Kuświk, napastnik niebieskich, znowu będzie miał mniej czasu na swoje hobby. 
27-letni napastnik Ruchu jest hodowcą gołębi. Piłkarz posiada około 150 gołębi, a od ponad dwóch lat jest członkiem Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych. W czasie, gdy Kuświk strzela w ekstraklasie, hodowlą zajmuje się dziadek piłkarza. - Urlop zleciał dość szybko. Siedziałem w domu, miałem co robić, bo opiekowałem się moimi ptaszkami - mówi Kuświk, który na Śląsk zjechał już w poniedziałek.

Napastnik strzelił jesienią siedem ligowych bramek - to była najlepsza runda w życiu Kuświka.

- Po trzech tygodniach wracamy i każdy jest gotowy do pracy. Myślę, że z wejściem w nowy rok nie będzie żadnego problemu. Fajnie, że tak szybko zacznie się runda wiosenna. Przygotowania też nie będą trwały długo, bo niecałe 1,5 miesiąca i wracamy do grania. Nie lubię zbyt długo odpoczywać. Ciągnie mnie już na boisko! - podkreśla piłkarz. - Kolejnymi bramkami, które mam nadzieję, przełożą się na zwycięstwa, będę chciał potwierdzić, że moja jesienna forma nie była przypadkiem - dodaje.

Ekskluzywne materiały i ciekawostki o Ruchu Chorzów na Facebooku >>

 

Co jest najmniej prawdopodobne w 2014 roku:
Więcej o: