Sport.pl

Lista transferowych wpadek Ruchu Chorzów. Wybija się jeden klub

PRZEGLĄD PRASY. ?Sport? publikuje listę piłkarzy, którzy zdaniem sportowego dziennika zawiedli w ostatnich latach w Ruchu Chorzów najbardziej.
Ekskluzywne materiały i ciekawostki o Ruchu Chorzów na Facebooku >>

Na liście nie brakuje znanych nazwisk. Transferowe wpadki to m.in.: Andrej Komac - słoweński pomocnik, uczestnik mistrzostw świata w RPA. Zawodnicy, którzy najlepsze lata spędzili w Lechu Poznań: Marcin Kikut, Marcin Zając czy Maciej Scherfchen. Obcokrajowcy: Mindaugas Panka, Tomas Josl czy Toni Golem.

Na temat największych transferowych wpadek wypowiedział się również Mariusz Śrutwa, były gracz niebieskich. - Chodzi o jeden kierunek i jeden klub, z którego trafiali ci piłkarze do Chorzowa. Nikt nie chce się przyznać, kto za tym stoi, choć można się tego domyślać. Zawodnicy z Poznania, bo o nich chodzi, zarabiali ogromne pieniądze, a nie pokazali kompletnie nic - mówi "Sportowi" Śrutwa.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwujesz? >>

Więcej o:
Komentarze (12)
Lista transferowych wpadek Ruchu Chorzów. Wybija się jeden klub
Zaloguj się
 • domin1920

  Oceniono 17 razy 3

  maczo od 20 lat pokazujecie i jakoś nie umiecie pokazać hahaha:)) za to pokazaliście jak przy 3 budżecie w Polsce można spaść spektakularnie z ligi - szlifujcie i trenujcie za rok spadek bo z czym bueha;))

 • domin1920

  Oceniono 20 razy 2

  e tam komunisto , nam brakuje żeby was wyjebać zza Ural jako klubik bez ambicji - a kibiców ruskiego klubu wysiedlić z Górnego Śląska jako 90% wulców i debili :))

 • misjonarz75

  Oceniono 4 razy -2

  Za to wasi piłkarze zarabiają po 100 tysi co? A zapomniałem - Niedzielan zarabia połowę tego co cały zespół, łącznie z trenerem i prezesem :)

 • misjonarz75

  Oceniono 7 razy -3

  a tego co te transfery załatwiał to podziękować za współpracę.

 • misjonarz75

  Oceniono 15 razy -3

  brakuje tu jeszcze niedzielana, który czkawką odbija się klubowi. Ale on pewnie pociągnie do końca kontraktu, i skończy "karierę"

 • misjonarz75

  Oceniono 14 razy -4

  tylko że górnik 3 sezon trzyma równą formę w przeciwieństwie do ruchu, który rok temu cufalem się utrzymał. Pewnie Króla to po d.upie całowaliście w podziękowaniu :)

 • misjonarz75

  Oceniono 16 razy -4

  tylko ży górnik 3 sezon trzyma równą formę w przeciwieństwie do ruchu, który rok temu cufalem się utrzymał. Pewnie Króla to po d.upie całowaliście w podziękowaniu :)

 • lentner

  Oceniono 9 razy -5

  jotto! A kto tak od was odszedł po stracie Fornalika? ...A...Grodzicki?(notabene na którym wcześniej wieszaliście psy). A to zwracam honor. Nie było szans na 15 gwiazdkę :(

 • maczo1948

  Oceniono 20 razy -8

  Głupek domiś ambicje to mamy wielkie i jeszcze pokażemy a was na nic nie stać tylko potraficie narzekać i płakać Górnik ma o wiele więcej kibiców niż śmierdzacy ruch!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX