Sport.pl

Ruch Chorzów proponuje kibicom zdjęcie z wyrzutnią rakiet przeciwlotniczych

Ruch Chorzów zaprasza kibiców na prezentację drużyny. Ta odbędzie się w czwartek 13 lutego w hali MORiS-u.
Ekskluzywne materiały i ciekawostki o Ruchu Chorzów na Facebooku >>

W tym roku prezentacja odbędzie się pod hasłem "Nadciąga Niebieska Armia", a wspólnym mianownikiem widowiska będą motywy wojskowe, takie jak pokazy walk, podstawy samoobrony czy występ wojskowej orkiestry. "Chcemy w ten sposób podkreślić, że warunkiem sukcesu każdego sportowca są ciężka praca, determinacja i wytrwałość, a zarazem, wspólnie z naszymi kibicami, zmobilizować zespół czternastokrotnego mistrza Polski do walki o czołowe miejsca w lidze" - informuje klub.

Ruch wylicza już "militarne" atrakcje:

- walka pokazowa ju jitsu w wykonaniu chorzowskiej grupy Spartan,

- walka z cieniem "kanku sho" zaprezentowana przez zespół Jakuba Barona, drużynowego mistrza świata w stylu karate shotokan,

- występ Orkiestry Wojskowej Sił Powietrznych z Bytomia,

- krótki kurs samoobrony dla publiczności (dla najodważniejszych nagrody niespodzianki!),

- wyjątkowa fotograficzna pamiątka, czyli zdjęcie z BRDM 2 - ruchomą wyrzutnią rakiet przeciwlotniczych, która stanie przed głównym wejściem do hali,

- wybuchowy pokaz taneczny przygotowany przez grupę Graffiti, czyli cheerleaderki Ruchu.

Bilety na prezentację będzie można nabyć już od najbliższego poniedziałku w Strefie Kibica przy ulicy Cichej. Ceny wejściówek to 10 oraz 5 złotych (kobiety i dzieci do 13 roku życia).

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwujesz? >>Więcej o:
Komentarze (4)
Ruch Chorzów proponuje kibicom zdjęcie z wyrzutnią rakiet przeciwlotniczych
Zaloguj się
 • misjonarz75

  Oceniono 6 razy 2

  maczo1948 domiś, knowhy, karmanskie i reszta, oni wszyscy występują jako cheerliderki. będą główną atrakcją tych występów :)

 • karmanskie23

  Oceniono 12 razy 2

  jak zwykle podrzutek czerwony się odezwał .kompleks Ruchu? WIELKI RUCH wyceluje rakiety w stronę Z. Pierwsza pie...ie w ten niezaczęty bunkier stalinowski na RUS arena i rozdupcy to w pisssssdu. Druga rozwali trybunę relikt ze stadionu im A.Hitlera żeby raz na zawsze faszystowski symbol zmieść z Górno-Śląskiej ziemi a trzecia walnie w zakuty komunistyczny łeb stalin- syna maczo1948 i raz na zawsze zamknie ten czerwony komunistyczny ryj.maczo? Co? wieczny wdups z Ruchem.na kolana szmato czerwona.Prowokator lentner zmienia się raz w maczo raz w misjonarza .Na kolana zabrzańska hołoto przed WIELKIM RUCHEM!

 • kisch

  Oceniono 8 razy 0

  dokładnie niebieskie rakiety powinny być wycelowane na stadion byłego imienia A.H - zrównać z ziemią hołote raz na zawsze ...

 • maczo1948

  Oceniono 12 razy -4

  hahhaha jaka niebieska armia hahahaa atrakcje jak h.j i na koniec ufo wyląduje na pokładzie domiś,knowhy,karmanskie i reszta kosmitów internetowych z cichej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX