Sport.pl

Ruch Chorzów przegrał z czeskim średniakiem. Przypomniał się piłkarz didżej

Ruch Chorzów rozegrał kolejny mecz podczas zgrupowania w Side. Tym razem niebiescy okazali się za słabi na czeską drużynę FC Vysocina Jihlava.
Ekskluzywne materiały i ciekawostki o Ruchu Chorzów na Facebooku >>

Rywal niebieskich to ligowy średniak. Po rundzie jesiennej FC Vysocina Jihlava jest 15. drużyną czeskiej ekstraklasy. W barwach drużyny z Czech zagrał dobrze znany na Cichej Tomas Josl.

30-letni obrońca grał w Ruchu w sezonie 2011/12. Na boisku niczym specjalnym się wyróżniał. Josl miał za to ciekawe w hobby. W wolnych chwilach komponował muzykę, był didżejem.

Ruch Chorzów - FC Vysocina Jihlava 1:3 (1:2)

Bramki: 0:1 Harba (8.), 1:1 Kuświk (23.), 1:2 Harba (42.), 1:3 Mesanović (61.)

Ruch: Buchalik - Konczkowski, Malinowski, Stawarczyk, Dziwniel - Kowalski (69. Smektała), Surma (73. Urbańczyk), Starzyński, Jankowski, Zieńczuk - Kuświk (79. Lipski).

Ćwierkamy dla was o sporcie na Śląsku >>

Więcej o:
Komentarze (7)
Ruch Chorzów przegrał z czeskim średniakiem. Przypomniał się piłkarz didżej
Zaloguj się
 • lentner

  Oceniono 4 razy 4

  Sparingi rządzą się swoimi prawami i zapewne inny cel mają do spełnienia.... Vysocina zajmuje obecnie chyba 13 pozycję, ale chyba nadużyciem jest nazywanie jej czeskim średniakiem ,to tak samo jakby to powiedzieć o...Podbeskidziu :) Sparing wskazał na elementy, które wymagają poprawy.... Następna przesłanka do tego, że w lidze Ruch będzie wymiatał,prawda domin...

 • lentner

  Oceniono 5 razy 3

  Oczywiście domin, nigdy nie umiesz przyznać racji i stosujesz ten sam wybieg,że nie rozumiesz,że piszę po gorzale:) Wiem,że ty zawsze piszesz po dragach od ojca z PK-ki ( znów się żałośnie powtarzam:)),ale muszą być mocne, że te ,,niebieskie" trzyma:) Na razie jestssezon ogórkowy, ale za 3 tygodnie zacznie się już jazda. Na boisku i na forum :)

 • lentner

  Oceniono 7 razy 3

  :) domin,jak ty również wyprany po niebiesku. Rzeczywiście wymiatacie od 1920 toku :) Złośliwie mógłbym napisać,że zeszły rok, gdy...wymiotliście Polonię W-wa. Wiem,wiem sama się wymiotła:) Czasami zanim coś napiszesz zastanów się czy potem taka sytuacja nie będzie dotyczyć Ruchu. No tak....ale ty to tak ładnie umiesz wytłumaczyć po niebiesku :)

 • darako1970

  Oceniono 10 razy 0

  Najpierw jest leia,górnik,lech,wisła ( to są odpowiedniki 2 ligi nieieckiej ) póżniej jest Ruch i reszta ligi jako ( 4 liga niemiecka ) ,nawet do 2 czeskiej Ruchowi brakuje ,pamiętam z victorią pilzno 7-0 albo z Austria wiedeń 6-1 .Sparing sparingiem ale Ruch zdobywał do tej pory bramki cufalem ze stałych fragmentów ,odszedł Janoszka będzie lipa a jak odejdzie starzyński to wogóle nie ma co gadac

 • domin1920

  Oceniono 7 razy -1

  Dziś byliśmy nieskuteczni w przeciwieństwie do poprzedniego meczu , wygranego 3:0. Jak sie nie strzela w dogodnych sytuacjach, to trudno mówić o zwycięstwie, tym bardziej że po błędach w obronie, sprezentowaliśmy gole przeciwnikom. Mecz piłkarski to jest swoista gra błędów. Dla mnie wyznacznikiem jest i będzie mecz ligowy o punkty, a nie sparingi. Lentner Ruch zawsze wymiata tak już od 1920 roku. Wy w tym czasie skakaliście z komunistycznego jajca na jajco - do czasu wyklucia się na chwałę czerwonego reżimu.

 • domin1920

  Oceniono 7 razy -3

  Lentner, nie chce być złośliwy, ale ja naprawdę nie wiem o czym piszesz. Używasz dla mnie słów niezrozumiałych. Przypomnij sobie pewien mecz w Jaworznie , jak wymietliście nas z premedytacją z ligi. Dla mnie byliście i zostaniecie już klubem innego gorszego gatunku. Takiego ze nie chciałbym ponownie używać tutaj słów nieparlamentarnych. Jak piszesz proszę nie pij, a jak już musisz to rozcieńczaj gorzołe wodą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX