Sport.pl

Nowy sponsor Ruchu Chorzów. Fuchs Oil zapłaci za każdego gola strzelonego przez niebieskich

Znany producent smarów będzie w dość nietypowy sposób wspierał Ruch Chorzów.


Ruch oficjalnie pochwalił się zawarciem umowy z nowym sponsorem. Została nim firma Fuchs Oil, która zajmuje się produkcją smarów. - To początek naszej przygody z piłką nożną. Postanowiliśmy wesprzeć najpopularniejszy sport w Polsce - wyjaśnia Mirosław Knyć, dyrektor ds. handlowych firmy.

Co ciekawe, Fuchs Oil będzie płacił Ruchowi za każdego strzelonego wiosną gola. Szczegóły umowy owiane są tajemnicą, ale wiadomo, że zdobyte w ten sposób pieniądze mają zostać przeznaczone na akademię Ruchu. Cała pula zostanie wypłacona po sezonie.

Pomysł zostania "sponsorem goli Ruchu" Knyciowi bardzo się podoba. - Być kojarzonym ze zdobywaniem goli to najlepsze co może być - stwierdził. Umowa została zawarta do końca roku.

Startuje nowy sezon Wygraj Ligę. 20 000 złotych w puli nagród >>

Czy Ruch Chorzów zagra w grupie mistrzowskiej?
Więcej o:
Komentarze (19)
Nowy sponsor Ruchu Chorzów. Fuchs Oil zapłaci za każdego gola strzelonego przez niebieskich
Zaloguj się
 • karmanskie23

  Oceniono 21 razy 5

  i już dwóch zabrzańskich c iuli musiało sie udzielić. lentner i misjonarz .A mloże chcecie pogadać w realu? No odważcie się komunistyczne zgniłki spod budki z piwem w zabrzańskim gownomieście..\Mądrzy w necie ,w realnym świecie kaleki ,;pedałki i tchórze. Zwykłe ścierki z Rus welta którymi co rano Ślazacy wycierają sobie buty. No lentner dawaj.Powiesz nam to wszystko w oczy .Misjonarz a Twoja matka wie że srałbyś ze strachu gdybyś musiał powtórzyć wszystko komuś w twarz. Dupne żabole z klekasmi od gówna w majtkachi trzęsącymi się nóżkami. Dwie dziewczynki z ruskiego klubiku.

 • w.grzon

  Oceniono 8 razy 2

  zwieracze to ci lentner puszczają jak ci stare geje z bukowej pakują w to rozdęte od ruskich kiełbasek dupsko.

 • w.grzon

  Oceniono 5 razy 1

  lentner nie mów o policji bo ty podobno najpierw prowokujesz a potem donosisz na komisariacie. Ty jesteś podbno taka świnie z k/6\b. Taki padalec z klubu padalczego.

 • ogk

  Oceniono 13 razy 1

  pieniądze pójdą na Akademię HAHAHAH
  ciekawe, bardzo ciekawe,, za wszystko trzeba samemu bulić
  zaczynając od składki a kończąc na dresach. Zaś kupia jeden komplet meczowy
  i to bedzie wielkie wsparcie akademii, żenada

 • w.grzon

  Oceniono 6 razy 0

  lentner prowokator w stylu kgb.ruski opajac i zwykła zabrzanska niedorajda. W necie krzykacz w realu tchórz .lentner powiedz ile razy zmoczyeś majtki jak zobaczyłeś kibica w szalu niebieskim??? pajac i kanalia.

 • lentner

  Oceniono 6 razy 0

  domin,znów nie rozcieńczyłem gorzoły wodą :)

 • domin1920

  Oceniono 6 razy 0

  lentner szmaciarzu zaś jątrzysz a fe :))

 • domin1920

  Oceniono 5 razy -1

  lentner w dalszym ciągu pijesz za mocne trunki -a najlepsze jest to (i to widać ) ze brakuje ci portalu sś bo tam byś tak nie jątrzył -a tu widzę że rozbestwiłeś sie na dobre - proponuje żebyś w ogóle nic nie doił przed kompem :))
  napisz lepiej z jakiego miasta jesteś z zabrza to wiem, ale stąd przyjechołeś na GŚ bo bije od ciebie jakimis starym zokami z gorolowic :))

 • lentner

  Oceniono 4 razy -2

  Czyżby ci zwieracze w. grzon puściły? Co zapraszasz na ustawkę? Czy na honorową bójkę jaką urządziliście w Gdyni? A w obronie kobiety. Tylko ona tego sobie nie przypomina. Ale to tylko tak na marginesie, bo do niedzieli trwa dla nas sezon ogórkowy. Potem dopiero się zacznie jazda!Pozdrawiam obrońcę uciśnionych (oczywiście niebieskich) I jak to mówi twój kolega po szalu: si ju !:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX