Sponsor "słono zapłaci" za każdego kibica Ruchu Chorzów

Od piątkowego meczu z Widzewem Łódź Grupa Miczek - nowy sponsor Ruchu Chorzów - zapłaci za każdego kibica, który wybierze się na stadion przy ulicy Cichej.
Dołącz do zabawy w Wygraj Ligę i rywalizuj z innymi prezesami wirtualnych klubów »

Współpraca będzie przebiegać pod hasłem "Wszyscy na Cichą". - Umowa, którą podpisaliśmy, będzie obowiązywała do końca roku, ale mamy nadzieję, że obie strony będą zadowolone i nasz nowy sponsor podejmie decyzję o kontynuowaniu współpracy - mówi Donata Chruściel, rzecznik prasowy klubu.

Wiodącą działalnością Grupy Miczek jest sprzedaż hurtowa soli. Firma i klub wyceniły jednego kibica na złotówkę. Łatwo więc policzyć, że jeżeli na stadionie pojawi się 5 tysięcy osób, to Ruch zyska środki na miesięczne utrzymanie jednego z nowych piłkarzy. Klub bowiem - zgodnie z zaleceniami Komisji Licencyjnej Polskiego Związku Piłki Nożnej - nie może obecnie proponować nowym zawodnikom wyższych kontraktów.

- Biorąc pod uwagę fakt, że nasz zespół świetnie radzi sobie w rozgrywkach ligowych, mamy nadzieję, że nasz stadion będzie pękał w szwach - dodaje Chruściel.

Gorące newsy i złośliwe komentarze. Dołącz do nas na Facebooku >>