Sport.pl

Były selekcjoner kadry pod wrażeniem. Ruch Chorzów gra niesamowicie dobrą piłkę!

PRZEGLĄD PRASY. Franciszek Smuda, były selekcjoner reprezentacji Polski, a dziś trener Wisły Kraków nie może się nachwalić Ruchu Chorzów - czytamy w ?Sporcie?.
Ruszyła nowa edycja Wygraj Ligę z pulą nagród 20 000 złotych >>

Smuda będzie mógł się przekonać o sile Ruchu już w sobotę, gdy zespół z Cichej powalczy o punkty w Krakowie. "Biała Gwiazda" wciąż jest niepokonana na własnym boisku, ale niebiescy chcą popsuć tą statystykę.

- Ruch jest dla mnie odkryciem sezonu. Pod wodzą Jana Kociana gra niesamowicie dobrą piłkę. W każdym meczu - na maksa. Chorzowianie są świetnie zorganizowani. Doskonale zbierają się do kontr, to ich silna broń. Mają też bardzo utalentowaną młodzież, którą kierują doświadczeni zawodnicy - mówi "Sportowi" Smuda.Szkoleniowiec Wisły jest też pod wrażeniem gry Grzegorza Kuświka - napastnika Ruchu - któremu przepowiadał kiedyś reprezentacyjną karierę. - Gdy to mówiłem, śmiali się ze mnie. Ale śmiech to zdrowie, a Kuświk po prostu umie grać w piłkę. Widziałem go ze dwa razy w akcji i to mi wystarczyło. Potem długo był niedoceniany, długo trwało, zanim pokazał, co potrafi i jestem przekonany, że nie powiedział ostatniego słowa - dodaje.

Jesteś kibicem ze Śląska? Dołącz do nas na Fejsie! >>

W jaki dzień najbardziej lubisz oglądać w telewizji mecze polskiej ekstraklasy?
Więcej o:
Komentarze (2)
Były selekcjoner kadry pod wrażeniem. Ruch Chorzów gra niesamowicie dobrą piłkę!
Zaloguj się
  • datekada2

    Oceniono 3 razy 3

    Smuda! Nie tylko Ruch gra niesamowicie dobrą piłkę! Także inne zespoły! Zwłaszcza w rozgrywkach typu "nasz plac na wasz plac", dla niewtajemniczonych pn. T-Mobile Ekstraklasa. Ale prawdziwą klasę pokazują dopiero w eliminacjach do preeliminacji do rundy przedwstępnej europejskich pucharów!

  • ewa5.0

    Oceniono 12 razy -4

    Franc ,to chyba nie oglądałeś ostatniego meczu Ruchu,to była SZMIRA!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX