Bogdan Kalus przed meczem Ruchu Chorzów: "To słaby zespół i trudno będzie mu się utrzymać w lidze"

Bogdan Kalus, znany aktor i sympatyk Ruchu Chorzów, zachęca kibiców, żeby nie odwracali się od niebieskich po dwóch porażkach z rzędu. - Ze swoim zespołem jest się nie tylko wtedy, kiedy się wygrywa - przypomina przed meczem z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
ŚLĄSK.SPORT.PL ćwierka na Twitterze. Obserwujesz? >>

Ruch przegrał w ostatnich kolejkach z Piastem Gliwice i Pogonią Szczecin. Okazja na poprawę humoru będzie już w piątek, gdy na Cichą przyjedzie Podbeskidzie.

- Nieuchronną była przegrana po serii sześciu zwycięstw. Nawet najlepsze drużyny muszą liczyć się ze spadkiem formy. Poza tym musimy pamiętać, że na początku sezonu, po kilku przegranych meczach, nikt nawet nie marzył o bezproblemowym zakwalifikowaniu się do mistrzowskiej ósemki, a w tym momencie ten awans mamy zapewniony - mówi Kalus.

Hadziuk z serialu TVP "Ranczo" spodziewa ciężkiej przeprawy z "Góralami". - Niebiescy są dowodem na to, że bez wielkich pieniędzy można osiągać sukcesy. Co prawda część kibiców już założyła, że Ruch będzie się bił o czołowe lokaty w lidze, ale prawda jest taka, że jeżeli zakwalifikujemy się do europejskich pucharów, będzie to ogromny sukces klubu. Mimo że Podbeskidzie to słaby zespół i trudno będzie mu się utrzymać w lidze, to w piątkowym spotkaniu spodziewam się ogromnej walki - twierdzi aktor.

Z okazji meczu z Podbeskidziem, ale i kolejnego spotkania z Koroną Kielce, Ruch przygotował dla swoich fanów akcję promocyjną. O szczegółach przeczytacie - Niech w Chorzowie stanie ławeczka Gerarda Cieślika. Poprzyj akcję na fejsie >>