Top 10 kibiców celebrytów Ruchu Chorzów. Kogo zaprosilibyście na święta?

Bogdan Kalus, chorzowski aktor i były spiker Ruchu, to kibic celebryta, którego sympatycy klubu z Cichej najchętniej zaprosiliby do świątecznego stołu. 
Listę kibiców celebrytów opublikowali niebiescy.pl. Portal zapytał też, z kim ze znanych fanów kibice Ruchu usiedliby przy wielkanocnym stole.

"Najchętniej (...) zaprosilibyśmy Bogdana Kalusa (34% głosów). Na profesora Jana Miodka oddaliście 16% głosów, zaś na Jerzego Buzka 9%. Nie dziwi zwycięstwo znanego aktora, wcielającego się w rolę drugiego, czy dodatkowego spikera naszego klubu. Bogdan Kalus [znany m.in. jako Hadziuk w serialu "Ranczo" - red.] na każdym kroku podkreśla swoje przywiązanie do Ruchu. Zamieszcza swoje wpisy na łamach naszego serwisu, w których pisze wprost, co mu się podoba, a co nie. Jest do tego osobą bardzo wesołą i kontaktową" - podsumowuje portal.

Top 10 niebieskich celebrytów

Bogdan KalusJan MiodekJerzy BuzekNa kolejnych miejscach: Kamil Durczok, Grzegorz Stasiak, Jerzy Gorzelik, Kazimierz Kutz, Cezary Grzesiuk, Wojciech Kuczok, Anna Dziewit Meller.