Sport.pl

Jan Kocian szczerze o walce Ruchu Chorzów. "To nie nasza sprawa"

Jan Kocian, trener Ruchu Chorzów przyznaje, że z dystansem przyglądał się staraniom klubu o uzyskanie licencji na grę w przyszłym sezonie Ekstraklasy.
Jesteś kibicem ze Śląska? Dołącz do nas na Fejsie! >>

Niebiescy po walce uzyskali wymagane pozwolenie na grę w krajowych rozgrywkach. Ruch wciąż jednak nie może być pewny, że w przypadku wywalczenia trzeciego miejsca w lidze będzie reprezentował Polskę w eliminacjach Ligi Europy.

- Nie myślimy o tym. To nie jest nasza sprawa. To nie jest w naszych rękach. My koncentrujemy się tylko na sportowej stronie rywalizacji w lidze. Zadania techniczne - a do takich zaliczam starania o licencję - należą już do właścicieli klubu. Nie mam wpływu na klubowe finanse czy jakość oświetlenia na naszym obiekcie. Jeżeli na koniec okaże się, że wywalczyliśmy przepustkę do europejskich pucharów, to inni będą się o to martwić - zaznacza słowacki szkoleniowiec.

ŚLĄSK.SPORT.PL ćwierka na Twitterze. Obserwujesz? >>

Kto będzie w tabeli wyżej na koniec sezonu?
Więcej o:
Komentarze (8)
Jan Kocian szczerze o walce Ruchu Chorzów. "To nie nasza sprawa"
Zaloguj się
 • jotto85

  Oceniono 16 razy 12

  zdrowe, profesjonalne podejscie.brawo! niech kazdy skupi sie na swojej robocie, wykona ja solidnie, a tym samym dolozy cegielke do koncowego sukcesu, jakim niewatpliwie bedzie miejsce na podium:) ino Ruch!!

 • 19nk20

  Oceniono 14 razy 6

  kiedy wy szczewa w pucharach zagracie - po co wy w ogóle w lidze gracie ??????????????????????????????????????????????????????????????

 • domin1920

  Oceniono 2 razy 2

  Na dzień dzisiejszy to Lechia jest w pucharach. Mam dla Ciebie informację, że jeśli, ale to jeśli uplasujemy się na minimum, 3 platzu ( liczę na 2 platz, a dlaczego nie !) to kasa się znajdzie. sponsorzy Ruchu się zadeklarowali że kasa na puchary będzie extra!
  Zajebiście co ? Lentner:))

 • obek29

  0

  nikt niechce SmRodów u siebie! jebać rUCH!

 • lentner

  0

  Tak jak juź pisałem,na dzień dzisiejszy to ona jest w pucharach. Pogoń nie chce i robi wszystko, by tam się nie załapać. Nawet sportowo rozkład spotkań chyba nie najgorszy?

 • domin1920

  0

  ...a co jest z tą Lechią ?

 • lentner

  0

  A więc Lechia? :)

 • maczo1948

  Oceniono 11 razy -1

  TErA mi to LOTTO :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX