Jak "Figo" się budził, zaraz coś się działo [OCENY ZA WISŁĘ]

Gra niebieskich w meczu z Wisłą była nierówna. Rozkręcali się, by niedługo później znowu gubić tempo gry. I tak przez 90 minut.
Skala ocen 1-6

Michał Buchalik - 3

Trudno mieć do niego pretensje o karnego, bo to raczej zasługa sprytu Pawła Brożka i błędu arbitra. Nie miał okazji do wykazania się. Mecz do zapomnienia.

Marek Szyndrowski - 4

Asysta przy golu Kuświka. Sporo męskich pojedynków z Guerrierem, na ogół wygranych.

Marcin Malinowski - 3

Jego błąd mógł w pierwszej połowie kosztować Ruch stratę jeszcze jednej bramki, ale Guerrier minimalnie przestrzelił.

Piotr Stawarczyk - 3

Ma sumieniu pierwszy gol Pawła Brożka.

Maciej Sadlok - 3

Zdecydowany w interwencjach. Czasem aż za bardzo, a to prosta droga do niepotrzebnych fauli. Za jeden z nich zobaczył żółtą kartkę.

Kamil Włodyka - 3

Kawał cwaniaka z tego Kamila. "Zarobił" jedenastkę dla Ruchu w stylu najsprytniejszych napastników ligi. Reszta występu bez rewelacji.

Bartłomiej Babiarz - 4

Parę razy wirtuoz Stilic się z nim zabawił. Lepiej zagrał po przerwie, a na finał zafundował świetny strzał z ponad 30 m, który jednak obronił Miśkiewicz.

Filip Starzyński - 4

Na długie minuty znikał z pola widzenia, ale jak się budził, zaraz coś się działo. Gol z karnego, superpodanie do Kuświka (niewykorzystane), cudowne uderzenie z wolnego (obrona Miśkiewicza). Cały "Figo"...

Łukasz Surma - 4

Kilka razy sprzątnął piłkę Stilicowi. Sprytne podania do przodu, prawie zero strat.

Marek Zieńczuk - 4

Bardzo chciał się pokazać. Walczył, wychodził na pozycje, żeby jeszcze te wrzutki w pole karne były celniejsze.

Grzegorz Kuświk - 2

Po zdobyciu gola wyraźnie się rozkręcał, nie bał się nawet sztuczki technicznej. Szło coraz lepiej, ale zgłosił kontuzję i nie wyszedł na drugą połowę.

Maciej Jankowski - 1

Grał 45 minut. Jedno zgranie piłki do Smektały to za mało. Nie czuł się pewnie jako wysunięty napastnik. Odejście z Ruchu wyjdzie na dobre i Jankowskiemu, i niebieskim.

Jakub Smektała - 1

Wszedł w trakcie II połowy. Grał jak zwykle, czyli bez błysku. Po świetnym zgraniu piłki przez Jankowskiego strzelił w pełnym biegu, ale niecelnie.Kto będzie w tabeli wyżej na koniec sezonu?
Więcej o: