Sport.pl

Mariusz Śrutwa: Czas Macieja Jankowskiego w Ruchu Chorzów minął

PRZEGLĄD PRASY. ?Sport? wraca do sprawy nielubianego przez chorzowskich kibiców napastnika Ruchu Macieja Jankowskiego


Jankowski nigdy nie był idolem niebieskich fanów, którzy nie mogli mu wybaczyć jawnej życzliwości dla Legii Warszawa, klubu z rodzinnego miasta. Póki Jankowski był mocnym punktem Ruchu, relacje z fanami były poprawne. Kiedy jednak obniżył loty, kibice nie szczędzą mu złych słów. Szczególnie ostatnio, gdy już wiadomo, że "Jankes" odchodzi do Wisły Kraków.

Mariusz Śrutwa, dawny as Ruchu, ocenia, że Jankowski nie poradził sobie ze stresem związanym z wrogim nastawieniem trybun. - To wszystko go przerasta. Dlatego, moim zdaniem, jego czas w Ruchu mija, skoro nie pokazuje w Chorzowie tego, co umie, a że ma papiery na granie, to nie ulega dla mnie kwestii - mówi "Sportowi" Śrutwa.

- Sorry, ale Jankowskiego nie oceniam za wysoko, zwłaszcza po tym sezonie - dodaje Eugeniusz Lerch, inna dawna sława Ruchu i dodaje, że jest przeciwny wrogim okrzykom z trybun wobec piłkarza. - Bo jednak coś dla Ruchu zrobił - mówi Lerch.

Jankowski to człowiek zamknięty w sobie, któremu z trudnością przychodzi nawet cieszenie się z bramek. I chyba w osobowości piłkarza tkwi cały problem.

Więcej o:
Komentarze (6)
Mariusz Śrutwa: Czas Macieja Jankowskiego w Ruchu Chorzów minął
Zaloguj się
 • 19nk20

  Oceniono 14 razy 6

  Ruch Chorzów wzbogaci się wkrótce o nowego partnera. W przyszłym tygodniu zostanie sfinalizowana umowa z potężną firmą, która wspierać będzie Niebieskich przez kilka najbliższych lat.

  Działacze czternastokrotnych mistrzów Polski nawiązali kontakt z firmą, której nazwa trzymana jest na razie w tajemnicy, dzięki pomocy i zaangażowaniu jednego z wielkich sympatyków Ruchu. Logo nowego partnera klubu z ul. Cichej 6 znajdzie się na tyle koszulek podopiecznych trenera Jana Kociana.

  Dodajmy, że na przodzie koszulek w dalszym ciągu obecne będą logotypy firm "Węglokoks" oraz "Węglozbyt". Jednocześnie prowadzone są również rozmowy z firmą "Fortuna", z którą Ruch Chorzów podpisał już list intencyjny.

  Ponoć ma byc gigant sponsor - zajebiście

 • kisch

  Oceniono 9 razy 3

  na przodzie juz nie ma miejsca heh - musza sie zalogować na tył - ciekawe kto to jest ta potężna firma, - super wieści nk

 • Ryszard Baron

  Oceniono 5 razy -1

  JAK CHODZI O JANKOWSKIEGO TO RUCH MOG WYGRAC Z WISLA ALE JANKOWSKI NIYCHCIOL WPAKOWAC BALA DO BUDY WISLY BO TO JEGO NOWY KLUB ZENADA ZE STRONY JANKOWSKIEGO

 • el-cholo

  Oceniono 7 razy -3

  Pismaki dajcie już spokój,skończcie pisać o biedakach

 • maczo1948

  Oceniono 9 razy -7

  Widać jakim biednym klubem jest ruch chorzów wieść o sponsorze na ulicach chorzowa święto.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX