Sport.pl

Ruch Chorzów zdecydowany na transfer pomocnika Arki Gdynia

Nowym zawodnikiem Ruchu Chorzów ma zostać Michał Rzuchowski.
21-letni pomocnik pochodzi ze Szczecina. Jest wychowankiem Salosu Szczecin, z którego trafili wcześniej na Cichą m.in. Filip Starzyński i Patryk Lipski.

Rzuchowski, zanim występował w barwach Arki Gdynia, grał również w Młodej Ekstraklasie Legii Warszawa. - Szukamy młodych, obiecujących zawodników na dorobku. Przed Rzuchowskim jeszcze badania, ale wierzę, że przejdzie je pomyślnie i w przyszłym tygodniu podpiszemy kontrakt - komentuje Dariusz Smagorowicz, prezes niebieskich.Więcej o:
Komentarze (6)
Ruch Chorzów zdecydowany na transfer pomocnika Arki Gdynia
Zaloguj się
 • domin1920

  Oceniono 9 razy 5

  Polityka transferowa Niebieskich jest przemyślana. Każdy zawodnik, który przyjdzie będzie walczył o miejsce w składzie. Na każdą pozycję jest człowiek dopasowany do strategii Kociana. I to on decyduje kogo chce mieć w kadrze. Świetnie to wygląda. Efir, mlody Szewczyk, Mikita, teraz Rzuchowski. Jestem optymistą.
  PS.
  el-cholo vel maczo, ja rozumie frustrację - cóż kibicujesz klubowi bankruta, takim co gdyby nie komuna nigdy byśmy o was nie słyszeli.

 • jotto85

  Oceniono 11 razy 5

  brzmi dobrze:) mlody, Polak, ambitny?, niski kontrakt bez odstepnego? Ruch namiesza jeszcze bardziej w nadchodzacym sezonie:) ino Ruch!!

 • lentner

  Oceniono 3 razy 1

  domin, co to znaczy ja,, ROZUMIE "? Chyba ON? :)

 • kisch

  Oceniono 7 razy 1

  bardzo dobry pomocnik

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX