Sport.pl

Kto wyczekuje na wstydliwą porażkę Ruchu Chorzów?

Ruch Chorzów dowiedział się w poniedziałek, że w drugiej rundzie eliminacji Ligi Europy zagra z lepszym z pary FC Vaduz z Liechtensteinu - College Europa FC z Gibraltaru. Co o takim losowaniu sądzą gracze niebieskich?
Ruch Chorzów zagra w fazie grupowej Ligi Europejskiej? Podyskutuj na Facebooku >>

Na Cichej panuje przekonanie, że lepszą drużyną jest Vaduz i to z drużyną z Liechtensteinu przyjdzie się zmierzyć niebieskim. - Grałem już z tą drużyną w czasach, kiedy występowałem w Amice Wronki, i pamiętam, że wygraliśmy wtedy 3:0 na wyjeździe. Niezależnie od tego, z kim z tej pary zagramy, to musimy tak się zaprezentować, aby przejść do kolejnej rundy, ponieważ innego scenariusza nawet nie bierzemy pod uwagę. Musimy zrobić wszystko, aby jak najlepiej przygotować się do tych rozgrywek i być w jak najlepszej dyspozycji - mówi Marek Zieńczuk, pomocnik zespołu z Cichej.

Podobnego zdania jest Łukasz Surma. - Obojętnie, z kim się spotkamy, to cel jest jeden: dobrze grać w piłkę i awansować dalej. Wiadomo, że nie brakuje w naszym kraju osób, które tylko czekają na jakąś wstydliwą porażkę polskich drużyn. Niektórzy mogą stwierdzić, że drużyny, na które trafimy na tym etapie rozgrywek, to kopciuszki, ale my wiemy, że musimy być przygotowani na każdą ewentualność i skupić się na naszej formie i dyspozycji. Jeśli zagramy tak jak z Legią czy Górnikiem w setnych derbach, to nie mamy się czego obawiać - zapewnia pomocnik.

Więcej o:
Komentarze (7)
Kto wyczekuje na wstydliwą porażkę Ruchu Chorzów?
Zaloguj się
 • stroszek233

  Oceniono 32 razy 14

  jak to kto wyczekuje?ścierwa komunistyczne z miasta na Z. To dla tych dziąseł czerwonych typowe.
  Ruch was boli i pierd.....

 • waldek_king

  Oceniono 22 razy -4

  macie tu ubecy szacunek waszego bożyszcza :

  Kiedy mój agent powiedział mi o Legii, spytał tylko: "Jesteś zadowolony?". Boże, byłem w siódmym niebie! Tuż po spadku z ligi taka oferta. Nie ma w Polsce piłkarza, który nie cieszyłby się z tego, że Legia go chce - mówi "Super Expressowi" nowy napastnik stołecznego klubu Arkadiusz Piech.

  niejaki Abbott podobnie na was nacedził - taki szacunek kundle wzbudzacie :)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX