Operacja "Okrzei". Ruch Chorzów szykuje się do meczu z Vaduz

Zorganizowanie spotkania Ruchu Chorzów z FC Vaduz w Gliwicach to spore wyzwanie.


Mecz drugiej rundy eliminacji Ligi Europy na pewno odbędzie się na stadionie Piasta przy ul. Okrzei. Klub potwierdził, że uzyskał na to wszelkie wymagane zgody. Spotkanie nie będzie jednak imprezą masową, więc obejrzy je najwyżej 999 kibiców. Na szczęście dotąd klub nie sprzedał większej liczby wejściówek na to spotkanie. To oznacza, że wszyscy, którzy kupili bilety, mogą obejrzeć mecz. Jedyny problem w tym, że Karty Kibica Ruchu nie są odczytywane przez system identyfikacji kibiców na stadionie w Gliwicach. To oznacza, że warunkiem wejścia na mecz będzie posiadanie potwierdzenia doładowania karty! O szczegółach można przeczytać TUTAJ.

Na Cichej oczywiście wciąż gorąco komentuje się zamieszanie wokół źle przygotowanej murawy, co spowodowało przeniesie meczu do Gliwic. - Zdecydowanie zbyt późno otrzymaliśmy informację o problemach z trawą - podkreśla dyrektor Mirosław Mosór.

Kluczowe są oczywiście już jednak przygotowania do organizacji meczu w Gliwicach. W południe w klubie odbędzie się specjalnie poświęcona temu narada.

Ruch Chorzów zagra w fazie grupowej Ligi Europejskiej? Podyskutuj na Facebooku >>

Ruch Chorzów w rozgrywkach Ligi Europy