Ruch Chorzów ma nowego sponsora. Na tym nie koniec!

PKP CARGO zostało nowym partnerem Ruchu Chorzów


Największy polski przewoźnik kolejowy i operator logistyczny będzie wspierał Ruch Chorzów zarówno podczas spotkań Ekstraklasy, jak i rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów.

- Chcemy pokazać młodym, że warto uprawiać sport, bo to nie tylko oznacza lepszą kondycję i samopoczucie na co dzień, ale przede wszystkim uczy współpracy i kształtuje charakter. Z perspektywy dużego pracodawcy wiemy, jak ważna w funkcjonowaniu takich firm jak PKP CARGO jest praca zespołowa, wytrwałość, ambicja - czyli te cechy, które charakteryzują sportowców z pasją - mówi Mirosław Kuk, rzecznik prasowy PKP CARGO.

Dzięki zaangażowaniu PKP CARGO Ruch chce zwiększyć liczbę trenujących na Cichej dzieci. - Jednym z naszych najważniejszych celów jest profesjonalne szkolenie dzieci i młodzieży, które dzięki opiece najlepszych trenerów i wsparciu naszych sponsorów będą mogły w przyszłości realizować swoje marzenia o karierze w drużynie Ekstraklasy. Zależy nam także na propagowaniu zdrowego i aktywnego trybu życia wśród najmłodszych mieszkańców naszego regionu poprzez organizowanie otwartych treningów oraz warsztatów edukacji sportowej - mówi Donata Chruściel, rzecznik prasowy i dyrektor ds. marketingu Ruchu.

Logo PKP CARGO będzie eksponowane na stadionie przy Cichej podczas meczów Centralnej Ligi Juniorów, w strefie VIP, na koszulkach chłopców do podawania piłek podczas meczów T-Mobile Ekstraklasy, na plakatach meczowych oraz na stronach internetowych Ruchu i Akademii Piłkarskiej Ruchu.

W najbliższych dniach Ruch ma się pochwalić kolejnymi nowymi sponsorami.

Ruch Chorzów znów na podium Ekstraklasy? Podyskutuj na Facebooku >>