Sport.pl

PGNiG nowym sponsorem głównym Ruchu Chorzów

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo zostało nowym sponsorem Ruchu Chorzów. Reklamy spółki skarbu państwa trafią na niebieskie koszulki od najbliższego meczu z Lechem Poznań.
Ruch Chorzów od dawna zabiegał o wsparcie zamożnej firmy. W środę strony oficjalnie zamknęły negocjacje.

- Cieszymy się, że tak wymagające przedsiębiorstwo, które od lat z powodzeniem angażuje się w edukację poprzez sport uznało, że Ruch jest odpowiednim partnerem w efektywnej realizacji tego typu projektów. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się zarazić miłością do futbolu kolejne pokolenia młodych ludzi, a PGNiG, które dziś dołącza do grona naszych partnerów, będzie usatysfakcjonowane z rozpoczynającej się właśnie współpracy - podkreśla Donata Chruściel, dyrektor ds. marketingu i PR Ruchu Chorzów.

- PGNiG od wielu lat wspiera edukację sportową dzieci i młodzieży w różnych dyscyplinach sportowych. Wychowanie poprzez sport jest elementem przemyślanej i konsekwentnie realizowanej polityki sponsoringowej i CSR Spółki. Rozpoczynając współpracę z Ruchem Chorzów, liczymy, że profesjonalizm szkoleniowców i entuzjazm dzieci przyniosą wszystkim wymierne korzyści - mówi Dorota Gajewska, dyrektor departamentu komunikacji, rzecznik prasowy PGNiG.

Zgodnie z podpisaną umową Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo będzie współpracować z klubem z Cichej do końca sezonu 2014/2015 i otrzyma tytuł Sponsora Głównego.

Komentarze (64)
PGNiG nowym sponsorem głównym Ruchu Chorzów
Zaloguj się
 • chronoxs

  Oceniono 217 razy 139

  PGNIG nie jest sponsorem Ruchu Chorzów.
  PGNIG jest monopolistą.
  To MY klienci PGNIG sponsorujemy Ruch Chorzów

 • wichura

  Oceniono 126 razy 76

  Decyzja na wskroś polityczna! Po co reklamować ma się MONOPOLISTA? Zawsze będę czuł niesmak, gdy sponsoruje się za publiczne pieniądze...

 • runicke

  Oceniono 100 razy 44

  Jutro zaczynamy walkę o ponad 20 milionów, kasa z PGNiG wielka, ale może być jeszcze lepsza po awansie do grupy LE.

 • his_dudeness

  Oceniono 48 razy 40

  Wiedziałem, że będzie to państwowa firma.

 • Frank Sinatr

  Oceniono 66 razy 36

  a jak chce gaz podłączyć to nie ma komu i nie opłaca się robić przyłączy
  a na sponsoring jest
  TAURON , PGNiG - powinni mieć zakaz marketingu - i tak mają gnoje monopol.

 • wiwoj

  Oceniono 78 razy 28

  Paranoja. Dlaczego państwowa firma jaką jest PGNiG ma wydawać jakiekolwiek pieniądze na finansowanie drużyny piłkarskiej? Dla wzmocnienia marki? Przecież są monopolistą, każdy tę firmę zna i niekoniecznie poważa. Teraz się dowiaduję, że kasę jaką zdzierają z ludzi będą wydawać nie tylko na swoje premie, ale także na piłkarzy z Chorzowa (a dlaczego nie z Gorzowa?). Trafia mnie gdy widzę, że państwowe spółki (węglowe, energetyczne itp. z KGHM na czele), które budowę marki mają w nosie, wydają kasę na finansowanie zawodowych sportowców. Co to ma wspólnego z "edukacją sportową dzieci i młodzieży"? Prywatne firmy wydają wtedy, gdy się to opłaca. Państwowe wtedy, gdy jakiś polityk załatwi to w Warszawie.

 • remik911

  Oceniono 109 razy 23

  Może władze Chorzowa przypomną się że Ruch istnieje.
  Brawo lobbyści brawo PGNiG brawo Ruch, brawo kibice :)

 • aa1000

  Oceniono 53 razy 19

  Czy jest jakaś przytomna grupa posłów w sejmie, która unieważni wszystkie umowy zawarte przez spółki skarbu państwa z przeróżnymi klubami czy obiektami sportowymi?
  Chcą sponsorować sport. Proszę bardzo. Reprezentację kraju [seniorów, juniorów] piłkarzy; skoczków; szachistów.

 • domin1920

  Oceniono 97 razy 17

  Prosi sie SZCZEWA o terminowe regulowanie rachunków za NIEBIESKIE PALIWO
  albo eksmisja pajace !!! ;D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX