Sport.pl

Mariusz Śrutwa: Już pora na poważne rozmowy niebieskich

PRZEGLĄD PRASY. Mariusz Śrutwa w rozmowie ze ?Sportem? uważa, że wpadka w meczu z Bełchatowem może się okazać przełomem dla niebieskich.
Dawny as niebieskich Mariusz Śrutwa przyznaje w "Sporcie", że materiałem do analizy i dyskusji w drużynie są przede wszystkim straty bramek, a zatem i punktów, w końcówkach meczów.

- Coś nie gra, że dochodzi do takich sytuacji. Zespół się rozluźnia w końcówkach i nie jest w stanie utrzymać korzystnego wyniku. Może wpływ na to mają wspomnienia z poprzedniego sezonu, gdy cokolwiek robili, to im wychodziło - przypuszcza Śrutwa i dodaje: - Nie zwalałbym winy na trzech najbardziej doświadczonych zawodników [pewnie chodzi o Marcina Malinowskiego, Łukasza Surmę i Marka Zieńczuka - przyp. red.], bo oni już nieraz ratowali Ruch z opresji.Więcej o:
Komentarze (2)
Mariusz Śrutwa: Już pora na poważne rozmowy niebieskich
Zaloguj się
  • sylwesterruch

    Oceniono 1 raz 1

    Mariusz Śrutwa do zarzadu zamiast Mosora

  • sylwesterruch

    Oceniono 1 raz 1

    haha i co powiecie o gwiezdzie z Legii niejaki Efir,Kocian Jan nawet go nie zabral na mecz pp hmm cienias,od poczatku to mowilem,tosamo bedzie z niejakim Szewczykiem,Mosor musi odejsc, a Klimek sie mnie wpierd cenzura.Nowy dyrektor sportowy potrzebny od zaraz hmmm

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX