Piłkarze Ruchu Chorzów dostaną auta z własnym nazwiskiem?

Ruch Chorzów ma do dyspozycji nowe samochody. Z klubem rozpoczął współpracę dealer marki Nissan. 
Zawodnicy po raz pierwszy przyjechali na mecz nowymi samochodami przed poniedziałkowym spotkaniem z Koroną Kielce. Daleko nie mieli, gdyż zespół był wtedy skoszarowany w hotelu położonym nieopodal stadionu przy Cichej.

- Generalnie ze sportem jest nam bardzo po drodze. Współpraca z klubami sportowymi rozpoczęła się od Jastrzębskiego Węgla. Teraz to kontynuujemy. Jesteśmy też związani od ponad trzech lat z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Teraz rozpoczynamy współpracę z Ruchem Chorzów, a także z GKS-em Katowice, któremu życzę awansu do ekstraklasy - mówi Tomasz Patrzykowski z Polskiej Grupy Dealerów, która ma w swojej ofercie także inne marki. - Może być tak, że za pół roku pracownicy klubu będą jeździli innymi samochodami. Mamy w swojej stajni m.in. Fiata czy Forda - dodaje.

W Jastrzębskim Węglu samochody, których używają siatkarze, są im specjalnie przypisane. Oznaczenia znajdują się na masce samochodu. Czy tak samo w przyszłości może być też w Chorzowie? - Bardzo fajny pomysł, ale na razie jeszcze go nie wdrożyliśmy. Może to się uda w przyszłości - mówi Patrzykowski. 

Dobry pomysł? Podyskutuj na Fejsie! >>

Górnik Zabrze i Ruch Chorzów zdobyli dotąd po czternaście tytułów mistrza Polski. Który z tych klubów szybciej sięgnie po piętnasty tytuł?