Jacek Bednarz w Ruchu Chorzów? Kibice mówią zdecydowane "nie"

Planowane pojawienie się Jacka Bednarza w zarządzie Ruchu Chorzów nie wzbudza entuzjazmu u fanów.


47-letni Bednarz, przed laty związany z Ruchem jako piłkarz, ma odpowiadać na Cichej za finanse i organizację klubu jako członek zarządu. Do niedawna Bednarz pełnił funkcję prezesa Wisły Kraków, gdzie podpadł w ostry konflikt z kibicami. Pewnie dlatego fani niebieskich nie są entuzjastami zatrudnienia Bednarza w Chorzowie.

Portal niebiescy.pl zapytał kibiców, czy popierają ten pomysł. Przeciwko było aż 76 proc. z nich. Co ciekawe, niechęć wobec Bednarza to nie tylko efekt jego pracy w Wiśle. Fani mają mu także dobrze pamiętać odejście z Ruchu do Legii Warszawa.

"W Chorzowie pamiętamy wartości, jakie przez lata pielęgnował w nas Gerard Cieślik. Jacek Bednarz ukończył świetną szkołę, nie można mu odmówić inteligencji, wiedzy czy umiejętności. Nauki Legendy Ruchu jednak nie pojął. Jak się okazuje, można być stąd i nie być stąd, z drugiej strony można urodzić się gdzieś indziej i na zabój pokochać Górny Śląsk, czy nasz Ruch. Cóż, bez Jacka Bednarza damy radę. A przekaz niech idzie w eter, niech rodzą się Niebiescy piłkarze, dla których Ruch zawsze i wszędzie będzie numerem 1" - piszą niebiescy.pl.

Waldemar Fornalik uzdrowi sytuację w Ruchu Chorzów? Podyskutuj na Facebooku >>