Sport.pl

Rołand Gigołajew - nowa siła niebieskich czy jednorazowy wyskok formy?

Odkryciem zwycięskiego meczu Ruchu Chorzów z Jagiellonią Białystok był lewy pomocnik Rołand Gigołajew.
Ćwierkamy dla was o sporcie na Śląsku >>

Rołand Gigołajew do niedzielnego meczu z Jagiellonią (5:2) był w ekipie niebieskich jednym z wielu. Częściej grywał w rezerwach Ruchu niż w pierwszym zespole. W Ekstraklasie zwykle podnosił się z ławki w końcowych minutach meczów, a jeśli już - rzadko - dostawał szansę dłuższej gry, to po prostu nie przekonywał nikogo do siebie. Na lewej pomocy występował więc weteran Marek Zieńczuk, ostatnio bez powodzenia był próbowany Jan Chovanec.

W meczu z Jagiellonią 24-letni Gigołajew zagrał od pierwszej minuty i był to jego najlepszy jak dotąd występ dla niebieskich. Rosjanin rozpędzał się jak cała drużyna. Z każdą minutą był coraz lepszy. Przeprowadzał rajdy lewą stroną boiska, świetnie dogrywał piłki (asysty!), nie bał się pojedynków jeden na jeden, dobrze współpracował z lewym obrońcą Danielem Dziwnielem. W defensywie też nie było źle, choć czasem reagował zbyt chaotycznie. Jedna rzecz tylko mogła denerwować. Pod koniec meczu Gigołajew zbyt nachalnie grał na czas. Miał szczęście, że nie został za to ukarany żółtą kartką.

Czy Ruch zyskał solidne wsparcie po lewej stronie boiska, czy był to tylko jednorazowy wyskok formy?

Więcej o:
Komentarze (24)
Rołand Gigołajew - nowa siła niebieskich czy jednorazowy wyskok formy?
Zaloguj się
 • synekzeslaska

  Oceniono 27 razy 19

  Coś z niego bydzie, mom nadzieja że w przerwie zimowej Fornalik go jeszcze lepiej przygotuje i z powodzeniem zastąpi Zieńczuka na lewej pomocy

 • remik911

  Oceniono 23 razy 15

  z Rołanda to bedzie kawał dobrego zawodnika, za Kocian tego nie pokazywal ale juz za Waldka to okej. Jak to mowia jedna jaskolka wiosny nie czyni ale chyba nikt nie myslal moze poza gejoszczewami ze Ruch spadnie ale my jeszcze spokojnie awansujemy do czolowej 8

 • domin1920

  Oceniono 27 razy 13

  synek sie nado ...z Gigo jesce bydom ludzie

  jeba..szcze

 • kozielska27

  Oceniono 17 razy 9

  I znów udziela się lentner podpisując się el-cholo i obek. Zaraz podpisze się misjonarz a potem już jako lentner czyli Grundol co sku...ł się przegryzając kondona z farbą w ustach. Tak oto mamy obraz zabrzańskiej świni komunistycznej na tym forum. Pętak ,gimbus i pajac. Zabrzańska komunistyczna /6\nida która zawsze była przez Ruch wdeptana w ziemię. Przesiedleńcy zza Buga i pastuchy z lubelszczyzny i kieleckiego. Zasrańcy ,komuniści i zdrajcy co w 1948 roku przywlekli na Górny Śląsk z ZSRR klub hańbę . Potem klęcząc u następcy Stalina ,Putina w jego ambasadzie z prośbą o pomoc upodlili się do końca. A teraz co im zostało. Pobekać swoimi czerwonymi zachlanymi ryjami na forum. Tylko to ci zostało zabrzański śmieciu spoza Górnego Śląska. Tylko pobeczeć ci zostało na forum niedorajdo komunistyczna. Pamiętaj jeden z drugim kim jesteś. Zwykłą zabrzańską komunistyczną czerwoną świńką. Takim małym bękartem Putina ,która Stalin przysłał nam na Górny Śląsk. Becz dalej jeden i drugi.Becz i pokazuj swoje kompleksy. Jedna wielka zabrzańska komunistyczna rodzina niedorajdów i frustratów. Partii już nie ma buce;-) Raus do Moskwy brudasy z biedaszybów. I zostawcie węgiel przy torach bo nie wasz .
  A teraz szczekajcie dalej pajace. no jazda paciuloki stalinowskie ;-)

 • nienieskirek

  Oceniono 7 razy 5

  Był jednym z lepszych w tym meczu , biegał jak Daniel Dziwniel w poprzednim sezonie. Oby tak dalej

 • piast.gl-ce

  Oceniono 9 razy 5

  ooo,widzę ,że zniknęły przekleństwa radzieckich bękartów spod znaku radzieckiego gupnika. Czyżby admin wziął się za net hooolsa lentnera i jego wielonicki. misjonarz a ty do budy kundlu. To nie temat o twoim głupim nędznym klubie co sobie wszytsko za publiczne pieniądze pokupował. Zero sukcesów wszytsko kupione za pieniądze podatników. Zabrać zabrzakom ich niesłusznie przyznane tytuliki.

 • kozielska27

  Oceniono 3 razy 3

  dzień dobry zabrzańskie ku.... Uśmiechnijcie się. Stalin czuwa z piekła a Putin z Moskwy.

 • kozielska27

  Oceniono 3 razy 3

  na dzień dobry każdej zabrzańskie ku...e ,która tu wchodzi. Ch... w dupeeeee

 • stroszek233

  Oceniono 2 razy 0

  a gdzie są wpisy el-cholo i obeka??? :-) o kurcze już ktoś usunął. Wtedy jasne było by dlaczego tu tyle "żólci"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX