Sport.pl

Ruch Chorzów nie sprzeda swojego najlepszego napastnika

PRZEGLĄD PRASY. Grzegorz Kuświk na pewno nie odejdzie zimą z Ruchu Chorzów - informuje ?Sport?.


Kuświk jest ostatnio w dobrej dyspozycji. W tym sezonie strzelił już osiem goli. Nie dziwi, że pojawiają się informacje o zainteresowaniu nim ze strony innych klubów. Transferem Kuświka miałby być zainteresowany m.in. Lech Poznań. "Sport" informuje jednak, że w Ruchu zapadła decyzja, aby zimą Kuświka nie sprzedawać. To oznacza, że piłkarz wypełni swój kontrakt, który obowiązuje do czerwca 2015 r., i pomoże niebieskim na wiosnę. Czy potem pożegna się z klubem? To też nic pewnego, bo Ruch podjął rozmowy z menedżerem zawodnika o przedłużeniu umowy.

Jesteś kibicem z Górnego Śląska? Dołącz do nas na Fejsie! >>

Więcej o:
Komentarze (18)
Ruch Chorzów nie sprzeda swojego najlepszego napastnika
Zaloguj się
 • el-cholo

  Oceniono 5 razy 1

  Kundle wziely sie zacdyskusje byhahaha psy smiac sie chce jak sie czyta kompletni idioci 1 liga czeka na was juz przygotowania sa jak was powitac hehe

 • lentner

  Oceniono 3 razy 1

  Ach sorry, źle zrozumiałem. To tylko kibice Ruchu są ludźmi honoru, piłkarzom już taka cecha się nie należy. Ach, jeszcze raz sorry! :)

 • marcz.ka

  Oceniono 9 razy 1

  użytkownik tego forum o nicku"lenter" , z ubeckiej rodziny konfidentów i kapusiów. prowokator. i wyjątkowa szuja. Typowy zabrzański niedorajda. Niezwykle uzdolniony uczeń Dzierżyńskiego.

 • el-cholo

  Oceniono 4 razy 0

  h.j wam w plecy

 • el-cholo

  Oceniono 4 razy 0

  marczka ty nikogo nie obrazasz nie jestes hipokryta co jestes zwyklym smieciem dwulicowym smieciem pajacem pewnie lrzed lustrem konia walisz hehe

 • el-cholo

  Oceniono 6 razy 0

  Wielkie nieudaczniki niedorajdy biedaki to jedtescie na 15 miejscu heehhe na slasku tylko Górnik Zabrze psy

 • lentner

  Oceniono 7 razy -1

  stroszek, nie poznaję cię. Powinieneś przecież zacząć tak :,, Co łączy GZ z Rosją? ....." :)

 • lentner

  Oceniono 6 razy -2

  Człowiek honoru :) Każdy kto wystąpi w tym jedyniepprawdziwym,śląskim klubie od razu dostaje miano człowieka honoru, chyba że potem nazywa się Grodzicki, Abbott,Kikut czy Niedzielan... :)

 • lentner

  Oceniono 20 razy -2

  haha,został jeszcze Zawadzki.Zobaczymy co on wymyśli :) Todur ,że Kuświk idzie do Lecha, Blaut .że zostasje na pewno do wiosny ,Zawadzki ...(?) .No dalej panowie ,,dzienniarze" , zrobic konsylium ,teraz kolej na Zawdzkiego ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX