Sport.pl

Grodzicki, Świerczok, Piech... Czy to będą nowi piłkarze Ruchu Chorzów?

Kończy się piłkarski rok, więc nasilają się plotki o transferowych planach niebieskich.
Na Cichej zapowiadają zimą poważne zmiany w składzie, a to oznacza, że Ruch będzie kontraktował nowych graczy. Czy na liście wzmocnień znajdą się piłkarze, którzy w przeszłości już grali lub trenowali na Cichej?

Podczas czwartkowej konferencji prasowej dziennikarze pytali trenera Waldemara Fornalika, czy w Ruchu mogą zagrać wiosną Rafał Grodzicki (Śląsk Wrocław) oraz Jakub Świerczok (do niedawna 1.FC Kaiserslautern). Z niebieskimi wiązano nie tak dawno również Arkadiusz Piecha (Legia Warszawa), ale prezes Dariusz Smagorowicz odrzucił wtedy możliwość takiego transferu.

- Na razie skupiam się przede wszystkim na swoim zespole. Runda jeszcze się nie skończyła. Mamy zadnie do wykonania. Po meczu z Wisłą zawodnicy wyjadą na urlopy, a działacze i trenerzy na pewno zabiorą się do pracy - mówi Fornalik, który w ostatnich dniach rozmawiał z działaczami na temat kształtu drużyny na rundę rewanżową Ekstraklasy.

- Jest kilka znaków zapytania, ale to raczej jednostki. Z drugiej strony nawet mecz z Wisłą może zaważyć na tym, że ktoś mocniej zapracuje na swoją pozycję w drużynie - wyjaśnia trener.Więcej o:
Komentarze (5)
Grodzicki, Świerczok, Piech... Czy to będą nowi piłkarze Ruchu Chorzów?
Zaloguj się
 • witco

  Oceniono 15 razy 11

  Hehe, Todur na siłę szuka sensacji. Marny pismaczku z GW. Ani jeden z nich nie zagra w Ruchu. Piszesz jak zwykle bzdety żeby tylko zarobić pieniądze za pisanie. GW to chłam bez rzetelnych informacji. Piszecie bez sensu i często tak by sprowokować kłótnię. Całe szczęście są inne źródła informacji. O wile bardzie sprawne intelektualnie.
  OOo, słyszałem ,że Fornalik wymienił opony w samochodzie na zimowe. Napisz pan o tym. Może jedną ma ze słabym bieżnikiem a to już powód by szukać newsa.

 • lucek07

  Oceniono 6 razy 4

  @witco
  100% racji. Do tego banują niewygodne wpisy. Jak na sportslaski.pl mozna bylo bluzgać bezkarnie to bydło siedziało tam. Odkąd zrobiono porządek i komenty przez fb obowiązują nastał spokój i...nikt tam nie zagląda (lub prawie nikt). Tutaj chodzi o liczbę wejść,a im więcej prowokacji tym ich więcej...anonimowo,bo tak słabi czują się silni..

 • remik911

  Oceniono 5 razy 1

  Przy deficycie ze środkowym obrońcą Grodzicki byłby okej, lepszy do nas nie przyjdzie. Piech ewentualnie po sezonie, za Kuświka bo nie ma co się czarować odejdzie. Świerczok do ponownego przebadana. Jest on już wyleczony czy jak ? Jak go brać to już w tym oknie żeby solidnie przepracował zimę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX