Sport.pl

Waldemar Fornalik żałuje. "Punkt był w garści"

Waldemar Fornalik, trener Ruchu Chorzów, przyznał, że to proste błędy zdecydowały o porażce z Wisłą Kraków w ostatnim ligowym meczu w tym roku.
Gorące newsy i złośliwe komentarze. Dołącz do nas na Facebooku >>

O wygranej Wisły przesądziły dwa gole Pawła Brożka. Niebiescy odpowiedzieli tylko trafieniem Łukasza Surmy. - Każda z drużyn chciała wygrać i walczyła o trzy punkty. Jestem zadowolony, bo to jednak my osiągnęliśmy ten cel. Było dużo walki, czasami także chaotycznej, ale były też chwile, gdy rozgrywaliśmy dobre akcje. Jak to w ostatnim meczu w roku zawodnicy obu drużyn dali z siebie wszystko. Teraz trzeba zmontować zespół, który wiosną będzie grał jeszcze lepiej - mówił Franciszek Smuda, trener Wisły.

Waldemar Fornalik żałował, że Ruch nie zdobył chociaż punktu. - Szczególnie w pierwszej połowie zagraliśmy dobry mecz. Po zdobyciu wyrównującej bramki mieliśmy kolejne okazje na gole. Wisła wygrała, bo w odróżnieniu od nas wykorzystała swoje szanse. Szkoda, bo przynajmniej punkt był w garści, a przy odrobinie szczęścia można było to spotkanie wygrać. Niestety, nie ustrzegliśmy się jednak prostych błędów, które doprowadziły do tego, że na koncie mamy zero punktów - podsumował szkoleniowiec.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwuj już teraz >>

Więcej o: