Ruch Chorzów chce wypożyczyć Michała Rzuchowskiego do innego klubu

Michał Rzuchowski, którego Ruch Chorzów pozyskał latem zeszłego roku, nie zagrał w niebieskiej koszulce nawet minuty. Piłkarz znalazł się na liście zawodników do wypożyczenia.
22-letni pomocnik dołączył do zespołu przed sezonem po okresie dobrej gry w Arce Gdynia. Zawodnik miał pecha, gdyż jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek doznał kontuzji, która uniemożliwiła mu debiut w lidze. Rzuchowski jest już w pełni sił, ale może być tak, że wiosną również w Ruchu nie zagra. Trener Waldemar Fornalik zdradził bowiem, że ma on zostać wypożyczony do innego klubu.

W innej sytuacji jest natomiast Wojciech Skaba, który również dołączył do zespołu latem i chwilę potem doznał urazu. - Skaba jest już w pełni sił i na pewno podejmie walkę o miejsce w składzie.

W kadrze pozostają także Krzysztof Kamiński i Mateusz Prus. Kamiński, wbrew doniesieniom mediów, nigdzie się nie wybiera. Rywalizacja o miejsce w podstawowym składzie na pewno będzie więc duża, ale przecież od przybytku głowa nie boli - uzasadnia trener Fornalik.