Sport.pl

Czy szykuje się konkurencja dla napastników Ruchu Chorzów?

Ruch Chorzów planuje roszady w składzie, ale prawdopodobnie ominą one linię ataku. 
Trener Waldemar Fornalik za priorytet uznaje pozyskanie środkowego obrońcy oraz pomocnika, a także jednego lub dwóch skrzydłowych. Wygląda więc na to, że ciężar zdobywania bramek nadal będzie spoczywał na Grzegorzu Kuświku, Eduardsie Visnakovsie i Michale Efirze.

- Jest nas trzech i każdy z nas liczy, że będzie wiosną w lepszej formie niż jesienią. Wierzę, że to się przełoży na naszą postawę na boisku i zwycięstwa Ruchu. Trener na pewno znajdzie i wybierze najlepsze ustawienie - mówi Grzegorz Kuświk, napastnik niebieskich.

Na Cichej liczą, że z lepszej strony pokaże się przede wszystkim pozyskany jesienią z Widzewa Łódź Visnakovs. Łotysz był nie najlepiej przygotowany do sezonu, a gdy był czas, żeby z nim popracować na Cichej, to wyjeżdżał na zgrupowania reprezentacji Łotwy.

Z każdym tygodniem w lepszej formie powinien być również Efir, który zaczął grać w Ruchu po okresie, który poświęcił przede wszystkim na rehabilitację kontuzjowanych wcześniej kolan. 31 stycznia podczas zgrupowania w Turcji ma się odbyć miniturniej o Puchar Śląska z udziałem czterech naszych drużyn. Kto go wygra?
Więcej o:
Komentarze (3)
Czy szykuje się konkurencja dla napastników Ruchu Chorzów?
Zaloguj się
  • sylwesterruch

    Oceniono 9 razy -3

    Efir to jest taki napastnik jak Jankowski czyli ZADEN!!! hmmm on to moze ewnetualnie byc zmennikiem Starzynskiego,jednak nie te umiejetnosci moim skromnym zdaniem hmm ale napastnik to to na pewno nie jest,pozdrawiam mimo wszystko dalej licze na Visniakovsa,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX