Ruch Chorzów zostanie gruntowanie przebadany

Piłkarzy Ruchu Chorzów czekają w środę badania szybkości i wydolności. 
Po powrocie do treningów pierwsze zajęcia niebieskich miały charakter ogólnorozwojowy. - Trening na hali miał nas wprowadzić w pierwszy mikrocykl. Cieszę się z tego, że dużo pracowaliśmy z piłką, a całe zajęcia zakończyliśmy gierką, bo chyba tego nam wszystkim najbardziej brakowało. Wprawdzie dostaliśmy rozpiskę, zanim rozjechaliśmy się na urlopy, ale to były głównie ćwiczenia ogólnorozwojowe na podtrzymanie formy. Ciężka praca jeszcze przed nami - mówi Daniel Dziwniel, obrońca niebieskich.

Zanim zacznie się wspomniana ciężka praca, piłkarze Ruchu zostaną gruntowanie przebadani. Sztab szkoleniowy oceni w środę, jak po zimowych urlopach prezentuje się szybkość i wydolność zespołu.

- Najpierw nie potrafiłem się doczekać pierwszych zajęć z piłką, a teraz przychodzi już coraz większa ochota na mecz o stawkę. Pozostało jeszcze jednak wiele czasu, który musimy ostro przepracować, aby być w optymalnej formie na pierwszy mecz - dodaje Dziwniel.

Jesteś kibicem niebieskich? Dołącz do nas na Fejsie! >>

31 stycznia podczas zgrupowania w Turcji ma się odbyć miniturniej o Puchar Śląska z udziałem czterech naszych drużyn. Kto go wygra?