Sport.pl

Kibice nie zobaczą sparingu Ruchu Chorzów

Ruch Chorzów kończy w sobotę zgrupowanie w Kamieniu. Na zakończenie obozu niebiescy zmierzą się z Energetykiem ROW Rybnik.
ŚLĄSK.SPORT.PL w mocno nieoficjalnej wersji. Dołącz do nas na Facebooku >>

Niebiescy pracowali w dzielnicy Rybnika przez sześć dni. Zawodnicy trenowali, mając świadomość, jak trudne zadanie czeka ich w rundzie rewanżowej.

- Musimy się zmierzyć z trudną sytuacją w tabeli. Nie jest ona komfortowa, ale nie mam obaw. Widzę po treningach, po zaangażowaniu, że jesteśmy w stanie spokojnie wydostać się z tego miejsca i na pewno będziemy szli w górę. Jest pewien schemat przygotowań pod wodzą trenera Waldemara Fornalika i on się zbytnio nie zmienia. Wcześniej przynosiło to pozytywne efekty. Myślę, że wykonujemy dobrą pracę, dzięki której, taką mam nadzieję, przyjdą zwycięstwa i punkty - mówi Marek Zieńczuk, doświadczony pomocnik Ruchu.

Na zakończenie zgrupowania niebiescy zagrają z drugoligowcem z Rybnika. Kibice nie będą mogli zobaczyć tego spotkania.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwuj już teraz >>

31 stycznia podczas zgrupowania w Turcji ma się odbyć miniturniej o Puchar Śląska z udziałem czterech naszych drużyn. Kto go wygra?
Więcej o:
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
Komentarze (1)
Kibice nie zobaczą sparingu Ruchu Chorzów
Zaloguj się
  • waldek_king

    Oceniono 6 razy -2

    Bardzo rzeczowy artykuł, pitolenie Zieńczuka i patole nie zobaczą meczu bo śmierdząca alkaida jeszcze by kogoś w powietrze wysadziła :)
    Na kolana psy 1-2 !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX