Sport.pl

Czy trener Ruchu Chorzów zrobi z niego lewego obrońcę? [PROSTO Z TURCJI]

Paweł Oleksy, pomimo że nie podpisał jeszcze kontraktu z Ruchem Chorzów, może być pewny, że wiosną założy niebieską koszulkę.


Oleksy - były zawodnik Piasta Gliwice, a ostatnio gracz Zagłębia Lubin - ma zastąpić w kadrze zespołu z Cichej lewego obrońcę Daniela Dziwniela. Dziwniel - podobnie jak Ruch - też przygotowuje się do sezonu w Turcji. Tyle że nie w Side, ale w Belek. I nie z Ruchem, ale z FC St. Gallen ze Szwajcarii.

- Oleksy nie ma jeszcze podpisanej umowy, ale w moim odczuciu jest już graczem Ruchu. Pracuje nad formą i wierzę, że z meczu na mecz będzie to wyglądało w jego wykonaniu lepiej. Ma jednak duże zaległości - wyjaśnia Waldemar Fornalik, szkoleniowiec zespołu z Cichej.

Wygląda na to, że konkurentem Oleksego do miejsca w podstawowym składzie będzie Rołand Gigołajew. Rosjanin grał dotąd na lewym skrzydle. Trener niebieskich w ostatnich sparingach sprawdza go jednak na pozycji skrajnego obrońcy.

Czy to będzie w niedalekiej przyszłości obrońca na miarę oczekiwań trenera Fornalika? - Zobaczymy. Wiadomo, że Gigołajew musi poprawić swoją grę w defensywie. Każdy mecz na pozycji lewego obrońcy jest dla niego krokiem w dobrą stronę - mówi trener Ruchu.

Waldemar Fornalik poprawi wyniki Ruchu Chorzów? Podyskutuj na Facebooku >>

Która drużyna najbardziej wzmocni się przed startem ekstraklasy:
Więcej o:
Komentarze (8)
Czy trener Ruchu Chorzów zrobi z niego lewego obrońcę? [PROSTO Z TURCJI]
Zaloguj się
 • stroszek233

  Oceniono 5 razy 5

  G Ó W N I K Z A J E B RZ E! klub oszustów i pajacy!
  mam taki kaprys.

 • domin1920

  Oceniono 4 razy 4

  Osiołku, nazwiska, pseudonimy, przydomki, nazwy własne,nazwy identyfikujące i przysługujące jednostkom, piszemy z dużej litery.
  Poza tym, kibic nieudolnego bankruta się nie odzywa hehehe. Kiedy oddacie pieniądze Rozwojowi ? Skok na ich kasę zapłacicie 4 ligą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX