Sport.pl

Sheriff Tiraspol nie zmiękczy działaczy Ruchu Chorzów

Mołdawski Sheriff Tiraspol podtrzymuje ofertę dla Grzegorza Kuświka, najlepszego strzelca Ruchu Chorzów.


28-letni Kuświk nie zamieni jednak w zimowym oknie transferowym Ruchu na inny klub.

- Oferta dla Grzegorza z Mołdawii jest wciąż aktualna, ale nawet nie siądziemy do rozmów. Nasz napastnik nie jest na sprzedaż. Ci, co mieli odejść z Ruchu tej zimy, już odeszli. I przypominam, że to całkiem pokaźna lista - mówi Dariusz Smagorowicz, prezes niebieskich.

Ruch rzeczywiście dokonał w ostatnich tygodniach poważnego wietrzenia szatni. Jan Chovanec, Daniel Dziwniel, Artur Gieraga, Sebastian Janik, Bartosz Brodziński, Krzysztof Kamiński, Senad Karahmet, Mateusz Prus, Michał Rzuchowski, Wołodymyr Tanczyk, Kamil Włodyka - to długa lista graczy, którzy tej zimy pożegnali się z Cichą.

- Do zamknięcia okna transferowego zostało jeszcze kilka dni, ale nie wygląda na to, żeby nasza kadra miała się jeszcze zmienić. Są rozpoczęte tematy dotyczące transferów, ale do konkretów tak daleko, że nawet nie ma o czym mówić - podkreśla Smagorowicz.

Zdjęcie Lech Poznań - Piłka 21776 Zdjęcie Lech Poznań - Szalik 21837 Zdjęcie Puma Lech Poznań Saszetka na pas (06639401)
Lech Poznań - Piłka 21776 Lech Poznań - Szalik 21837 Puma Lech Poznań Saszetka n...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Górnik Zabrze i Ruch Chorzów zdobyli dotąd po czternaście tytułów mistrza Polski. Który z tych klubów szybciej sięgnie po piętnasty tytuł?
Więcej o: