Czy Ruch Chorzów znajdzie sposób na "niepokonanego"?

Ruch Chorzów będzie szukał w sobotę sposobu na Grzegorza Sandomierskiego. Bramkarz Zawiszy Bydgoszcz w tym roku jeszcze gola nie stracił.
ŚLĄSK.SPORT.PL w mocno nieoficjalnej wersji. Dołącz do nas na Facebooku >>

Sandomierski jest niepokonany od pięciu meczów. Łącznie nie stracił gola od 469 minut, co jest - jak na razie - rekordem tego sezonu. - Każdy bramkarz chce zachować czyste konto i pomóc drużynie w odniesieniu zwycięstwa. Taki cel mam w każdym kolejnym spotkaniu. Nie jestem od liczenia minut, nie mam zamiaru tego robić. Jedyne, co mogę liczyć, to punkty brakujące do utrzymania - mówi Sandomierski przed meczem z Ruchem.

Bramkarz Zawiszy uważa, że mecz w Chorzowie nie zdecyduje o utrzymaniu, ale może zapewnić "siłę" na kolejne ligowe potyczki. - Musimy zapomnieć o tym, co było, patrzeć tylko w przyszłość. Dalej starać się punktować i nie zmieniać nastawienia. Każdy mecz powoli zaczyna się robić takim "małym finałem", których rezultaty - mamy nadzieję - dadzą nam pożądany efekt - podkreśla.