Waldemar Fornalik po meczu z Cracovią: Tę wojnę wygrał cały zespół [ZDANIEM TRENERÓW]

- Fajnie wygrać w piątek przed weekendem. Teraz będziemy mogli spokojnie oglądać kolejne mecze - mówił po meczu z Cracovią Waldemar Fornalik, trener niebieskich.
- Nie było nas. Nie dojechaliśmy na stadion. Jeżeli to jest mecz o życie, a Łukasz Surma [pomocnik Ruchu - przyp.red.] biega więcej niż wszyscy nasi pomocni razem wzięci, to coś tu nie gra. Przegrywamy bardzo ważny mecz dla układu tabeli. Musimy się zastanowić nad tym, kto ma dźwigać ciężar jakości gry Cracovii. Nie możemy być dobrym zespołem tylko raz na dwa tygodnie - smucił się Robert Podoliński, trener zespołu z Krakowa.

- Na pewno pierwsza połowa bardzo dobra. Trzecia bramka była okrasą tej części meczu. W odstępie czterech dni zagraliśmy drugi dobry mecz. Druga połowa może nie była już tak efektowna, ale także i dlatego, że Cracovia gra dobrze do przodu. Mogło tak wyglądać, że gramy na utrzymanie wyniku, ale tak nie było. Chcieliśmy strzelić kolejne bramki. Nasza przewaga rzeczywiście zrodziła się w środku boiska. Nie zapracowali jednak na nią tylko Bartek Babiarz czy Łukasz Surma. Tę wojnę wygrał cały zespół. Fajnie wygrać w piątek przed weekendem. Teraz będziemy mogli spokojnie oglądać kolejne mecze. Oceniać kandydatów do gry w Ruchu - mówił Waldemar Fornalik, trener niebieskich.