Niepełnosprawni kibice Ruchu Chorzów obejrzą mecz z Legią za darmo

Ruch Chorzów przyłącza się do promocji Tygodnia Akcji CAFE - organizacji odpowiedzialnej z ramienia UEFA za poprawę dostępności stadionów piłkarskich dla kibiców niepełnosprawnych.


CAFE, czyli Centrum Dostępu do Piłki Nożnej w Europie, jest organizacją charytatywną ufundowaną przez UEFA. Działa na zasadzie doradcy, przyjaciela i partnera dla wszystkich zainteresowanych, udostępniając przykłady dobrych praktyk, zapewniając wsparcie i wskazówki dotyczące dostępności, dostosowania stadionów oraz organizacji dni meczowych.

Tydzień Akcji CAFE to święto niepełnosprawnych kibiców i równego dostępu do piłki nożnej dla wszystkich. Kampanię wspierają m.in. PZPN i Fundacja Ekstraklasy.

Ruch także postanowił dołączyć się do akcji i zaproponował, aby wszystkie osoby niepełnosprawne mogły zobaczyć piątkowy mecz z Legia Warszawa za darmo.

Więcej informacji na ten temat {"mainEntityOfPage":{"url":"http://www.slask.sport.pl/sport-slask/1,121862,17794097,Niepelnosprawni_kibice_Ruchu_Chorzow_obejrza_mecz.html","@type":"WebPage"},"articleBody":null,"headline":"Niepełnosprawni kibice Ruchu Chorzów obejrzą mecz z Legią za darmo","datePublished":"2015-04-22T08:49:00Z","dateModified":"2015-04-22T09:22:48Z","articleSection":"sport-slask","description":"Ruch Chorzów przyłącza się do promocji Tygodnia Akcji CAFE - organizacji odpowiedzialnej z ramienia UEFA za poprawę dostępności stadionów piłkarskich dla kibiców niepełnosprawnych.","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.slask.sport.pl","logo":{"url":"http://www.slask.sport.pl/logos/508.png","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}},"author":{"url":null,"email":null,"name":"Wojciech Todur","@type":"Person"},"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Niepełnosprawni kibice Ruchu Chorzów obejrzą mecz z Legią za darmo","image":[{"url":"https://bi.im-g.pl/im/12/fa/fa/z16448018V,Wozek-inwalidzki--zdjecie-ilustracyjne-.jpg","name":"Wózek inwalidzki (zdjęcie ilustracyjne)","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}]}
Więcej o: