Sport.pl

Ruch Chorzów. Komisja Ligi może jeszcze zaostrzyć karę wobec fanów niebieskich

Komisja Ligi Ekstraklasy zajęła się oceną zachowania kibiców Ruchu Chorzów podczas spotkania z Legią Warszawa.


Przypominamy, że podczas piątkowego meczu fani niebieskich odpalili race i świece dymne. W pewnym momencie zadymienie było na tyle duże, że sędzia przerwał mecz. Komisja Ligi już w niedzielę podjęła decyzję odwieszenia kary zakazu wyjazdowego dla fanów niebieskich. Ta kara została nałożona na sympatyków zespołu z Cichej jeszcze w grudniu minionego roku.

Na tej jednej karze wcale jednak nie musi się skończyć. We wtorek członkowie Komisji zastanowią się, czy nie nałożyć na klub i jego fanów dodatkowych kar.

Decyzja o odwieszeniu wyjazdowego zakazu jest dotkliwa dla fanów Ruchu, którzy w środę mieli wspierać swój zespół w Białymstoku. Na drugi koniec Polski wybierało się aż 1500 fanów.

Aktualizacja. Komisja podtrzymała karę nałożoną na kibiców Ruchu

Więcej o:
Komentarze (31)
Ruch Chorzów. Komisja Ligi może jeszcze zaostrzyć karę wobec fanów niebieskich
Zaloguj się
 • poloksg

  Oceniono 9 razy 9

  domin ! Już dawno nie widziałem Cię w takiej formie. Tyle nicków pod jednym artykułem. Jedyne co razi to brak zrozumienia przez Ciebie słowa lewak. Odrób zadanko i poczytaj trochę. Myślę, że w Osnabrück jest jakaś biblioteka a w drodze do Białegostoku będziesz się przecież nudzić

 • pl.piastow

  Oceniono 7 razy 7

  bluboys, nie pisz nie po niebiesku,bo możesz zostać uznany za personę non grata :)

 • filut69

  Oceniono 19 razy 7

  No karać klub spoza Warszawy???? Nie uchodzi. Komisja odbije sobie straty przy następnym ekscesie kibiców z Łazienkowskiej.

 • pl.piastow

  Oceniono 6 razy 6

  Pewien kaznodzieja z Osnabrük musi lot odwołać :)

 • maleszek89

  Oceniono 8 razy 6

  gó... pojedziecie ,najpierw rzucają petardami a teraz miałłczą o litosć

 • babilon63

  Oceniono 10 razy 6

  Komisja powinna zaostrzyć sankcje zresztą zgodnie z zasadami prawa a kibole potrafią trzymać porządek ale trzeba ich do tego zmusić a nie tylko prosić.

 • Konrad Gawlik

  Oceniono 11 razy 5

  spytajcie sie zarzad ile dostal od hetmanan i ultrasow zeby umyc rece i przyjac kara :) i ile ochrona dostala jak sprawdzala ich przy bramie???

 • rucki

  Oceniono 27 razy 5

  chorzowska patologia i tak już dawno winna zostać spacyfikowana

 • Janusz Ljot

  Oceniono 16 razy 4

  Sami prowokujecie. W swej śmieszności przechodzicie samych siebie. Na podstawie powyższego tekstu wynika, że na Jagę wybiera się 1500 ludzi (pomijam, że to sformułowanie nie oznacza jednak ilości sprzedanych wejściówek) a wypowiedź jednego guru z waszego kółka onanistów, zapowiada (teraz, gdy okazuje się, że może być zakaz) wyprawę 2000 ludzi, na dodatek z nim samym na czele, Domin dołączy do kibiców w Katowicach w drodze z Osnabrück gdzie mieszka, hehehe
  Poza tym ostoja etyki i honoru niebieskiej eRki uważa, że nie w porządku jest odwoływanie przez organ PZPN wyjazdów, które już były zorganizowane, Takie wyjazdy odwołuje się w inny sposób. Wystarczy podłożyć bombę w sektorze gości.

  W sumie jest w dobrze, nie charczy z nienawiści. Przynajmniej do teraz.
  Wyzywanie, agresja i przemoc to oznaka ludzi słabych. W życiu pozastadionowym na szczęście liczy się siła argumentu a nie agument siły. Jak by ktoś nie zrozumiał, służę pomocą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX