Sport.pl

Jagiellonia - Ruch Chorzów. Waldemar Fornalik: Nie ma sensu kalkulować

PRZEGLĄD PRASY. ?Sport? przepytał niebieskich, co może im dać środowa wygrana z Jagiellonią Białystok.- Jest jeszcze tyle możliwych wariantów układu tabeli, że nie ma w ogóle sensu czegokolwiek kalkulować. Zresztą ja zawsze mówię, że nie można oglądać się na innych. Trzeba na boisku zrobić swoje - mówi trener Waldemar Fornalik.

Najlepszy snajper niebieskich Grzegorz Kuświk uważa, że jest jeszcze szansa, by Ruch znalazł się w górnej połowie słabszej ósemki ekstraklasy.

- Górnik Łęczna gra z Piastem, Cracovia mierzy się z Bełchatowem, więc przy sprzyjających nam wynikach w tych meczach, a przede wszystkim naszym zwycięstwie z Jagiellonią, to kto wie, czy rzutem na taśmę nie ugramy czegoś więcej - mówi w rozmowie ze "Sportem" Kuświk.

Czy Ruch Chorzów uratuje się przed spadkiem z Ekstraklasy?
Więcej o:
Komentarze (3)
Jagiellonia - Ruch Chorzów. Waldemar Fornalik: Nie ma sensu kalkulować
Zaloguj się
  • sylwesterruch

    Oceniono 7 razy 5

    pewnie wpadnie jakis remis ktory nam nic nie da,pozdrawiam za tydzien zacznie sie prawdziwa zabawa i horrory,pozdrawiam serdecznie

  • fanlewego45

    Oceniono 10 razy 0

    Uwaga!Powtarzam po raz kolejny. Jest tu człowiek ,który prowokuje kibiców Ruchu a potem pisze donosy na policję i do Gazety Wyborczej. Nie dajcie się prowokować lewakom z Górnika Zabrze. Wiadomość na milion procent sprawdzona. Dobrze wiecie ,że ci ludzie nigdy by się nie wypowiadali o Ruchu w taki sposób gdyby przyszło im to zrobić w realnej rzeczywistości.Olewajcie prowokacje nie wpisujcie się w tematach o Górniku. Dla nich jesteśmy terrorystami ,handlarzami narkotyków i bandytami. Jak jest ,każdy z nas wie. I jacy oni są też wiemy choćby na przykładach donosów pisanych na Ruch do Taurona i Weglokoksu, o tym jak to oni zorganizowali nasze derby na Stadionie Śląskim , o tym ich prezesie z krostą ,który jest chyba największym kapusiem wśród nich. O tym jak za większą liczbę biletów obiecali następne derby na Śląskim a potem z szyderstwem się z tego wycofali.Posłuchajcie mnie. A jeśli już chcecie im dowalić to róbcie to na tematach o Ruchu.Nie nabijajcie wejść na ich tematy bo podnosicie im medialność. Wiem to temat o Górniku ale niektórzy szukają tu okazji do kpin więc tu piszę. Gazeta Wyborcza "Sport katowice" jest pełna ludzi sprzyjających Górnikowi a nienawidzących Ruchu. Za Śląskość, za to ,że mamy swoje zdanie, za to że jesteśmy inni i nie włazimy wszystkim do tyłka tak jak Górnik Czy Gks. Im nie przeszkadza ,że ten klub skompromitował się wizytami w ambasadzie Rosji i zapraszaniem ambasadora Federacji Rosji na mecze. Pokażcie,że mamy ten ich klub za nic i nie komentujcie w tematach o Górniku. Pokażmy im ,że Ruch to prawica , naród, śląskość ,polskość, tradycja i wiara chrześcijańska. My nie jesteśmy od nikogo zależni i nie kłaniamy się okupantom naszej ojczyzny. pamiętajcie o tym i bojkotujcie tematy o Górniku Zabrze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX