Sport.pl

Ruch Chorzów - GKS Bełchatów. Czterech graczy rywala odsuniętych od składu

Ruch Chorzów zmierzy się w poniedziałek z GKS-em Bełchatów, który przyjedzie na Cichą bez czterech odsuniętych od składu zawodników.


GKS to dziś najsłabszy zespół w lidze, ale wciąż ma szansę na utrzymanie w elicie. Do tego potrzeba będzie jednak zwycięstw, a bełchatowianie wygrywają ostatnio rzadko. Zaledwie raz w ostatnich osiemnastu meczach.

Za słabe wyniki zapłacił trener Marek Zub, którego w minionym tygodniu zastąpił Kamil Kiereś. Kiereś zaczął swoje ponowne rządy od odsunięcia od składu czterech podstawowych zawodników: Błażeja Telichowskiego, Szymona Sawali, Grzegorza Barana i Bartosza Ślusarskiego.

"Niestety klub i sam trener w żaden sposób nie wyjaśniają, dlaczego mimo wszystko zasłużeni piłkarze GKS, zostali odstawieni na boczny tor. Sami "banici" też odmawiają w tej sprawie jakiegokolwiek komentarza. Nam udało się jedynie dowiedzieć, że czterej wcześniej wymienieni zawodnicy zostali odsunięci od pierwszego zespołu, ponieważ w głównej mierze to oni mieli być odpowiedzialni za zgniłą atmosferę wewnątrz drużyny, co miało przekładać się na fatalne wyniki zespołu" - pisze serwis gks.net.pl.Więcej o: