Sport.pl

Ruch Chorzów. Trudne rozmowy z Grzegorzem Kuświkiem i Filipem Starzyńskim

Menedżerowie Grzegorza Kuświka i Filipa Starzyńskiego proponują swoich graczy coraz to nowym klubom. Wygląda na to, że ich szanse na pozostanie w Chorzowie są małe.


Kuświk i Starzyński byli w minionym sezonie kluczowymi zawodnikami zespołu z Cichej. Kuświk zakończył sezon z 14 trafieniami, a Starzyński zapracował na siedem asyst i osiem goli.

Bez tych piłkarzy Ruch miałby olbrzymi problem, żeby utrzymać się w lidze. Złe wieści są takie, że z końcem czerwca wygasają umowy obu zawodników z chorzowskim klubem i na razie cicho o tym, żeby Kuświk i Starzyński mieli je przedłużać.

Pracują za to menedżerowie piłkarzy. Z naszych informacji wynika, że Starzyńskiego proponowano Legii Warszawa, Wiśle Kraków, a ostatnio Pogoni Szczecin. Możliwości finansowe klubu i oczekiwania menedżera na razie jednak nie mogą się spotkać. Na Cichej uważają, że kolejnym etapem będzie sprzedawanie Starzyńskiego za granicę.

Jeszcze trudniej będzie zatrzymać Kuświka, którego menedżer już dawno zakomunikował, że ten na Cichej kontraktu nie przedłuży. Kuświk był przymierzany m.in. do Zagłębia Lubin i Lecha Poznań, ale rozbieżności finansowe też były zbyt duże.

Wygląda więc na to, że obaj piłkarze stawią się w przyszłym tygodniu na treningu Ruchu i wtedy będą zapadać ostateczne decyzje w sprawie ich piłkarskiej przyszłości. 

Więcej o:
Komentarze (16)
Ruch Chorzów. Trudne rozmowy z Grzegorzem Kuświkiem i Filipem Starzyńskim
Zaloguj się
 • sylwesterruch

  Oceniono 8 razy 8

  wylatuje na wakacje w dniu jutrzejszym,spotkamy sie 6 lipca hmm bede obserwowal bacznie co sie dzieje,obym sie mylil ale wydaje mi sie sklad bedzie dostrzenie rozmontowany hmm zobaczymy,pozdrawiam wszystkich i do uslyszenia hmm niech mnie Mosor i Smagorowicz zaskocza,lece sie relaksowac

 • kaminski400

  Oceniono 5 razy 1

  poloksg -gnida ,szczur i sprzedajny śmieć.kibic klubu co sprzedał się Rosji.

 • kaminski400

  Oceniono 19 razy 1

  Temat o Ruchu .Wszyutskie komentarze zakompleksiałych sługusów Rosji z klubu stamtąd przywiezionego. Na kolana przed WIELKIM RUCHEM Pastuchy putinowskie. Jak tam kedy znów do ambasady jak żebracy pójdziecie. Sio ruskie pachołki i pajace.

 • kaminski400

  Oceniono 6 razy 0

  i won szczury z Zabrza wpisujący się w temacie o Wielkim Ruchu.Na kolana.

 • el-cholo

  Oceniono 3 razy -1

  Wielki to jest mój pulok moze macie ochote obciagnac przeciez lubicie. Kompleksy haha walki o utrzymanie sranie i i chowanie sie co weekend po kątach ze wstydu ;-) współczuję waszej starej mogla utopic jak kota a nie takich bezmozgich kretynow splodzic.

 • poloksg

  Oceniono 17 razy -1

  "kaminski400 do poloksg
  pozwolę sobie na komentarz o Tobie
  a ty kim jesteś pajacu? TY jesteś prowokatorem i zwykłym niedorajdą życiowym. Też ciągle prowokujesz. Między ,mną a tobą jest zasadnicza różnica. Raz wpisałem się w temacie Górnika. Tylko raz . Ty ciągle prowokujesz donosisz podobno też na policję. Tak czytałem na forum Ruchu. Jesteś życiowym zerem. I współczuję klubu ,któremu kibicujesz. Górnik Zabrze sprowadzony do Polski przez wroga. Kibice mordujący innych kibiców działacze złodzieje i kombinatorzy. Cały ten Górnik Zabrze to kupa gnoju. To tak łagodnie bo na ostro to rozmawiam w realnej rzeczywistości. żegnam Pana panie kapusiu. I polecam skupić się na tematach o Górniku Zabrze , klubie szwindlu i kancie. Klubie z ZSRR . Żyjecie urojeniami i kłamstwem. Historia waszego klubu to historia gnidy i wszy ,która jest rdzennie komunistyczna i radziecka. Jesteście wstydem śląskiej ziemi. Zdrajcami i nic tego nie zmieni. Nawet te wasze orzełki i zakłamane flagi na stadionie. Jesteście ZDRAJCY i Kapusie. . No proszę a teraz idz do ambasady Rosji i poproś jak kundel o pomoc. Totalne dno. Ludzie bez honoru i lawirujący na granicy prawa kanalie.
  Jeśli masz inne zdanie służe swoją osobą w honorowej rozmowie a jeśli chcesz możemy wyjaśnić sobie pewne sprawy zgodnie z kodeksem Boziewicza. Tylko co ty możesz wiedzieć o kodeksie Boziewicza jak ty jesteś prosta ruska kanalia.Obawiam się ,że znów może się skończyć jak kilka razy. BO ty jesteś otoczony ludźmi ,którzy zabili moich kolegów z trybun Ruchu. Zapamiętaj i ty i twoi koledzy pajace. Ten wasz Górnik NIGDY nie będzie miał szacunku u ludzi. Bo my przekazujemy prawdę o was naszym dzieciom. Mówimy o was na zagranicznych pobytach. Wyjaśniamy jak zdobyliście tytuły. Prawda zawsze zwycięży. Nawet jak będziecie mieli ten stadion do końca świata nie dokończony to prawdy nie zmienicie. Tak jak ni zapomniana przez lata o Katyniu tak Polacy będą pamiętać ,że ci co w Katyniu nas mordowali założyli wasz klub. I wy u tych co nas w Katyniu mordowali byliście jak najgorsze podłe ludzkie zera po prośbie. Byliście prosić morderców Polaków o pomoc. To hańba. Ja na takich jak wy zdrajców pluję.
  A teraz dalej się wymądrzaj. Oczywiście w tematach o Ruchu bo o Górniku pewnie nic nie piszesz. Taki jest kibic Górnika Zabrze, zakłamany podły hipokryta i zdrajca. .
  Jeśli masz inne zdanie służe swoją osobą w honorowej rozmowie a jeśli chcesz możemy wyjaśnić sobie pewne sprawy zgodnie z kodeksem Boziewicza. Tylko co ty możesz wiedzieć o kodeksie Boziewicza jak ty jesteś prosta ruska kanalia"
  Niech wszyscy zobaczą jak domin pali kolejny nick a podobno ma tylko jeden i domin jest tylko jeden. domiś ty byś chciał coś mi wyjaśnić w cztery oczy ? Dobrze wiesz buraku, że tylko net cię chroni, więc mnie nie rozśmieszaj. A z kodeksem Boziewicza masz tylko tyle wspólnego, że jesteś wieśniakiem. I jak to was mordowali w Katyniu - przecież ty jesteś Niemcem - nie śpiewasz polskiego hymnu.

 • pl.piastow

  Oceniono 10 razy -2

  Czy ty myślisz polo, że kaminski (czy też każda inna jego postać) ci odpowie, albo to skomentuje. Patrz jak z miarę łagodnej postaci przepoczwarzył się i pokazał swoje prawdziwe oblicze. On coś mówi o kodeksie Boziewicza :),gra Katyniem (tfu!!). Nie zdziwiłbym się, jakby od pokoleń miałby przekazywane, że Krzyżacy (czyt.Niemcy) wygralipod Grunwaldem, bo przecież wojska polskie nie zdobyły Malborka.
  Pisze o jakimś donosicielstwie na policję..... to może napisze coś, co mówi mu słowo Grudzień... A może napisze coś o błogoslawionej ziemi, przecież z niego taki wielki katolik..... Myślę, że nie warto na śmiecia tracić czasu. Tak śmiecia....!

 • waldek_king

  Oceniono 10 razy -4

  szczają na ruch i odchodzą a od lipca zaczyna się upadek klubiku bez niczego

 • el-cholo

  Oceniono 14 razy -6

  Szanse ze odejdą są 50/50 bo nikt ich nie chce a sami by chcieli odejść a wtedy bez tych graczy smierdziele spadek pewny!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX