Sport.pl

Na Śląsku powstał fantastyczny film promujący Ekstraklasę [WIDEO]

Grzegorz Grabowiec, filmowiec z Chorzowa, po raz kolejny pokazał klasę. Po obejrzeniu takiego filmu już się nie możemy doczekać startu kolejnych rozgrywek.
Więcej o:
Komentarze (4)
Na Śląsku powstał fantastyczny film promujący Ekstraklasę [WIDEO]
Zaloguj się
 • czerwona.kartka

  Oceniono 28 razy 8

  Na Śląsku są Ślązacy i kibice Górnika Zabrze.Ślązacy to oczywiście patrioci lokalni a ta reszta z Górnika to sługusy Putina. Na kolanach skomleli o pomoc w ambasadzie Rosji i zapraszali ambasadora wrogiego państwa na swoje mecze.
  Pogarda zdrajcom!

 • synekzeslaska

  Oceniono 11 razy 7

  Esiu brawo za kolejny MEGA film. Czekam aż kiedyś zrobisz film gdy to Ruch zrobi pietnosto gwiazdka ;)

 • czerwona.kartka

  Oceniono 28 razy 6

  Górnik Zabrze to nie jest śląski klub. To klub radziecki ,który ma tylko tymczasową siedzibę na Górnym Śląsku. TO NIE JEST KLUB Z GÓRNEGO ŚLĄSKA!!! PAMIĘTAJCIE!!!
  To sługusy Putina
  "Co łączy Górnika Zabrze z Rosją? Teoretycznie niewiele. Ale wprawne oko kibica szybko dostrzeże że, barwy zabrzańskiej drużyny są takie same jak flaga Federacji Rosyjskiej. Dla władz klubu to wystarczający argument, żeby to właśnie w Rosji poszukać finansowego wsparcia. Pierwszym krokiem ma być spotkanie prezesa Górnika z ambasadorem Rosji w Polsce.
  Górnik Zabrze chce nawiązać współpracę z ambasadą Rosji w Polsce. Dlaczego akurat z Rosją? Ano dlatego, że barwy zabrzańskiej drużyny są praktycznie identyczne jak barwy flagi rosyjskiej. Już wkrótce prezes zabrzańskiego klubu ma spotkać się z ambasadorem Rosji. - Chcielibyśmy, żeby to był początek jakiejś szerszej współpracy. Bo skoro można mieć sponsora czy partnera z Francji, Niemiec, Warszawy, to równie dobrze może to być partner z Moskwy - wyjaśnia Łukasz Mazur, prezes Górnika Zabrze.
  Według specjalistów takie prawdopodobieństwo jest. Pod warunkiem, że polska Ekstraklasa będzie stawała się coraz silniejsza. - Jeżeli chodzi o pozycję Polski, to jesteśmy w drugiej lidze jeśli chodzi o zainteresowanie Rosjan. Nie przebijemy tutaj Wielkiej Brytanii, która jest znana z potężnych inwestycji Rosjan w ten sport - mówi Marek Rasiński ze Stowarzyszenia Współpracy Polska-Wschód.
  Zyskują na tym nie tylko wielkie, europejskie kluby. Również rosyjska liga staje się coraz mocniejsza dzięki pieniądzom oligarchów. - Z tego wzięły się wysokie kontrakty i umowy z zawodnikami. Obojętnie czy zawodnik będzie grał w Kijowie, Moskwie, czy w Ałma Acie, jeżeli płacą, to tam będzie grał - stwierdza Stanisław Oślizło, legenda zabrzańskiego Górnika."

 • kibic-ekstraklasy

  Oceniono 6 razy 0

  Fajny film!.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX