Ruch Chorzów. Grzegorz Kuświk dołączy w Turcji do Ludovica Obraniaka

Grzegorz Kuświk żegna się z Ruchem Chorzów po trzech latach gry w niebieskiej koszulce. Nowym klubem napastnika ma być ostatecznie turecki Caykur Rizespor 


Kuświk trafił na Cichą w 2012 roku po okresie gry w KS Polkowice. W sumie w ciągu trzech sezonów w Chorzowie rozegrał 107 spotkań, w których udało mu się zdobyć 32 bramki. Gra w Ruchu to dla niego najlepszy, jak na razie, okres w piłkarskiej karierze.

- Przez te trzy lata w Ruchu bardzo mocno się rozwinąłem sportowo. Poznałem też fajnych ludzi, z wieloma pewnie jeszcze będę utrzymywał kontakt po odejściu. Te trzy lata były zdecydowanie najlepsze w mojej dotychczasowej przygodzie z piłką i na pewno będę miło wspominał ten okres, bo i ja dostałem coś od klubu i klub coś ode mnie. Myślę, że parę groszy do tego sukcesu, jakim było trzecie miejsce, dołożyłem - mówi zawodnik, który ma kontynuować karierę w Turcji.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że piłkarz zwiąże się z klubem Caykur Rizespor. Zawodnikiem tego klubu jest Ludovic Obraniak, były reprezentant Polski.

- Nie żegnam się na zawsze. Na pewno będzie okazja, żeby przyjechać na jakiś mecz. Być może jeszcze kiedyś założę niebieską koszulkę. Nie mówię, że nie wrócę - dodaje. 

Zdjęcie Nike Ochraniacze piłkarskie Protegga Shield SP0255-162 Zdjęcie PUMA OCHRANIACZE PIŁKARSKIE 03036802 Zdjęcie UHLSPORT Ochraniacze Piłkarskie FLEX PLATE
Nike Ochraniacze piłkarskie... PUMA OCHRANIACZE PIŁKARSKIE... UHLSPORT Ochraniacze Piłkar...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: