Ruch Chorzów - Rozwój Katowice 0:1. Kolejna sparingowa porażka niebieskich

W ostatnim dniu obozu w Wiśle podopieczni trenera Waldemara Fornalika przegrali z beniaminkiem pierwszej ligi.
O co Ruch Chorzów zagra w przyszłym sezonie? Podyskutuj na Facebooku >>

- Solidnie przepracowaliśmy zgrupowanie. Już dzisiaj było widać, że zawodnicy byli lepiej dysponowani niż w środowym meczu z Niecieczą. Wynik znowu nie jest korzystny (chorzowianie przegrali wszystkie trzy gry kontrolne podczas letniego okresu przygotowawczego - przyp. red), ale uważam, że pierwsza połowa nie była zła w naszym wykonaniu. Było wiele ciekawych akcji, były sytuacje. W tej chwili zawodzi skuteczność, bo okazje są, a nie strzelamy bramek. Liczę, że to się odwróci - podkreślał Fornalik.

Przeciwko Rozwojowi zagrali Maciej Iwański i Artur Lenartowski, z którymi Ruch podpisał wstępne umowy. Trener niebieskich liczy na kolejne wzmocnienia. - W przyszłym tygodniu powinni pojawić się napastnik i skrzydłowy - zapowiedział szkoleniowiec chorzowskiej drużyny.

Ruch Chorzów - Rozwój Katowice 0:1 (0:1)

Bramka: Balogun Kayode (32.)

Ruch: (I połowa) Skaba - Konczkowski, Grodzicki, Cichocki, Oleksy - Zieńczuk, Surma, Urbańczyk, Iwański, Gigołajew - Efir; (II połowa) Putnocky - Konczkowski (64. Wagner), Koj, Cichocki, Oleksy (64. Siedlik) - Szewczyk, Lenartowski, Lipski, Włodyka, Mazek - Visnakovs.