Sport.pl

Ruch Chorzów. Grodzicki uważa, że Urbańczyk nie jest gorszy od Babiarza

PRZEGLĄD PRASY. Ruch będzie z tygodnia na tydzień mocniejszy. Będziemy budować więcej dobrych akcji, dłużej utrzymywać się przy piłce i lepiej będzie się oglądało nasze mecze - zapewnia kapitan Ruchu katowicki ?Sport?.


Przed sezonem Grodzicki uważał, że odkryciem sezonu może być Maciej Urbańczyk. Młody piłkarz zastąpił w podstawowym składzie Bartłomieja Babiarza, który odszedł do Niecieczy. - Maciek nigdy się nie skarżył, nie żalił, tylko zawsze walczył, żeby zauważono go na treningach. Dostał szansę i gra w podstawowym składzie. Zastępuje Bartka Babiarza i nie jest wcale gorszy od niego. Daje podobną jakość jak "Babi", a to przecież jeszcze bardzo młody piłkarz i może grać jeszcze lepiej - mówi Grodzicki.

Więcej w "Sporcie".

Więcej o:
Komentarze (5)
Ruch Chorzów. Grodzicki uważa, że Urbańczyk nie jest gorszy od Babiarza
Zaloguj się
  • sylwesterruch

    Oceniono 6 razy 4

    Babiarz zadnym wirtuozem nie jest,jedynie co to swoje w meczu wybiega swoje w meczu powalczy hmm Urbanczyk na razie robi to samo z tym ze Urbanczyk moze byc po prostu lepszy pilkarsko i jak sie rozegra moze dac wiecej druzynie,takie moje zdanie hmm pozdrawiam gdyby tak w zeszlym sezonie Urbnaczyk Lipski dostali juz swoje minuty...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX