Ruch Chorzów. Kamil Mazek: Świetnie się składa, że teraz gramy z Legią Warszawa

Kamil Mazek, pomocnik Ruchu Chorzów, który uczył się grać w piłkę w Legii Warszawa, chce utrzeć nosa faworytowi. 

Stwórz własną drużynę i WYGRAJ LIGĘ!21-letni Mazek trafił na Cichą z pierwszoligowego Dolcanu Ząbki. Zawodnik, znany ze sprinterskich talentów, jest w ostatnich tygodniach podstawowym graczem niebieskich.

- Początki są trudne, ale z każdym meczem czuję się pewniej. Wciąż brakuje mi doświadczenia. Brakuje mi rywalizacji na najwyższym poziomie. To na pewno nie jest jeszcze moja optymalna forma - zaznacza zawodnik, który w meczu z Legią, swoim byłym klubem, chce się pokazać z jak najlepszej strony. - Tyle że z takim samym nastawieniem wychodzą na boisko w każdym spotkaniu. Pewnie, że mam sentyment do Legii, ale zapewniam, że w chwili rozpoczęcia spotkania będzie się liczyło tylko zwycięstwo Ruchu - mówi.

Mazek uważa, że to dla Ruchu duży plus, że po prestiżowym meczu z Górnikiem Zabrze na Cichą znowu przyjedzie topowy rywal. - Po ostatnim zwycięstwie wciąż jest w nas pozytywna energia. Przystąpimy więc do meczu z Legią z dobrym nastawieniem - dodaje.

Ruch zagra z warszawską drużyną w nowych, żółto-niebieskich strojach. - To nie ma żadnego znaczenia. Szybko przyzwyczaimy się do nowych barw - kończy. 

Najlepszy transfer lata to: