Ruch Chorzów. Maciej Urbańczyk: Nie potrafimy odwdzięczyć się kibicom

- Mamy nadzieję, że chwilowa zadyszka szybko minie, bo tego tygodnia nie możemy zaliczyć do udanych. W dwóch meczach ligowych nie udało nam się zapunktować, ale chcemy wrócić na właściwe, zwycięskie tory - stwierdził po przegranym meczu z Cracovią Maciej Urbańczyk, pomocnik Ruchu Chorzów.
 

Porażki z Legią, a potem z Cracovią wlały niepokój w serca kibiców niebieskich. - Mamy trochę czasu do kolejnego spotkania, więc musimy przeanalizować ostatnie mecze, które nam nie wyszły, wyciągnąć wnioski i szykować się do pojedynku z Pogonią Szczecin. Nie ma co ukrywać, że uciekło nam sześć punktów, więc musimy w końcu zacząć zwyciężać, tak jak to było na początku sezonu. W meczu z Cracovią zagraliśmy lepiej po przerwie. To jest budujące, ale nie możemy grać dobrze tylko przez jedną połowę. Musimy zagrać na odpowiednim poziomie przez całe spotkanie i popracować nad dobrym wejściem w mecz - mówi Urbańczyk.

Mimo porażki w Krakowie zespół pożegnały brawa. - Nasi fani jeżdżą za nami po całej Polsce, a ich doping mobilizuje nas do walki o zwycięstwo. Niestety my na razie nie potrafimy się odwdzięczyć wynikami. Mam nadzieję, że to się zmieni i już po kolejnym meczu będą mieli więcej powodów do radości - kończył pomocnik niebieskich.