Sport.pl

Ruch Chorzów. Maciej Iwański: Będą z nami jechać, a my musimy wziąć to na klatę [WYPOWIEDZI]

Bezbarwny i zalękniony Ruch Chorzów był bez szans w starciu z Pogonią Szczecin.
"Portowcy" pewnie wypunktowali Ruch Chorzów na Cichej.

- Nie jestem od oceniania, tylko od grania. Wszedłem na drugą połowę z nadzieją, że uda nam się odwrócić losy tego spotkania. Nie wyszło. Nawet, jeżeli udawało nam się dłużej utrzymywać przy piłce, to brakowało ostatniego podania, które otworzyłoby nam drogę do bramki. Znaleźliśmy się w trudnym momencie. Kilka tygodni wcześniej wszyscy nas chwalili, a teraz będą z nami jechać. Przyciskać nas. A my musimy wziąć to na klatę i sobie z tym poradzić - mówił Maciej Iwański, pomocnik Ruchu.



- Cicha to zawsze był dla rywala trudny teren, ale żeby tak się stało, musimy grać z większą agresją. Tego dziś na pewno zabrakło. Drugi gol, który wpadł tuż przed końcem pierwszej połowy, na pewno podciął nam skrzydła. Wciąż jednak wierzyliśmy, że możemy zdobyć bramki i punkty. Nie wyszło. Teraz przed nami przerwa na reprezentację, w której musimy mega ciężko popracować i wrócić do swojej dobrej gry - podkreślał Martin Konczkowski, obrońca niebieskich.

Więcej o:
Komentarze (4)
Ruch Chorzów. Maciej Iwański: Będą z nami jechać, a my musimy wziąć to na klatę [WYPOWIEDZI]
Zaloguj się
  • el-cholo

    Oceniono 1 raz -1

    Zapraszamy smrodu przed telewizory i oglądać wielkiego Górnika jak się gra w piłkę i jak się prowadzi prawdziwy doping slamsy zacofanie zapraszamy na salony :-)

  • el-cholo

    Oceniono 3 razy -1

    Bahasa smierdziele kolejna porażka i na dół tabeli tak jak mowilem nic nie gracie lecicie w dol bezradnosc na murawie w kolejnymbjuz meczu i na trybunkach też płacz haha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX