Ruch Chorzów. Kamil Mazek: Wracamy na właściwe tory

Remis w Poznaniu inspiruje graczy Ruchu Chorzów. - Pokazaliśmy charakter i to, że możemy grać na równi z każdym - stwierdził skrzydłowy niebieskich Kamil Mazek.
Ruch Chorzów zaczął fantastycznie i szybko wyszedł na prowadzenie 2:0. - Początek meczu był w naszym wykonaniu naprawdę dobry. Podobnie jak i cała pierwsza połowa. No może poza straconą bramką. Nie powinniśmy pozwolić strzelić sobie gola do szatni, bo to nie pomaga w dalszej grze - mówił po meczu Kamil Mazek.

Stwórz własną drużynę i WYGRAJ LIGĘ!

W drugiej połowie dominował już mistrz Polski. - Lech był wtedy lepszą drużyną i prowadził grę. Pokazaliśmy jednak charakter i to, że możemy grać na równi z każdym, a nawet wyjść z tych starć zwycięsko, bo naprawdę niewiele zabrakło, żeby wywieźć z Poznania trzy punkty - dodał piłkarz Ruchu Chorzów.

- Wywozimy punkt z trudnego terenu. To na pewno doda nam skrzydeł i na następny mecz wyjdziemy jeszcze bardziej zmobilizowani. Mam nadzieję, że wracamy na właściwe tory i w następnych kolejkach pokażemy, na co nas stać - zakończył Mazek.