Sport.pl

Ruch Chorzów. Rafał Grodzicki: Piast zaskakuje, ale z liderem każdy chce wygrać

- Wiemy, jak mocą stroną Piasta Gliwice są stałe fragmenty gry. Zwrócimy więc na nie uwagę i... sami będziemy chcieli nimi zaskoczyć - mówi Rafał Grodzicki, kapitan Ruchu Chorzów.
Na co stać w tym sezonie Ruch Chorzów? Podyskutuj na Facebooku >>

Trzy zwycięstwa i dwa remisy - to bilans pięciu ostatnich ligowych meczów Ruchu. Dowód na to, że chorzowianie są ostatnio na fali. Czy w piątek w Gliwicach się na niej utrzymają? - Gramy z drużyną, która w tabeli ekstraklasy jest pierwsza, a to zawsze wyzwala dodatkowe emocje. Z liderem każdy chce wygrać - mówi Rafał Grodzicki, kapitan niebieskich. - Piast zaskakuje. Jest zupełnie inną drużyną niż w poprzednich sezonach czy nawet w tym lipcowym spotkaniu w Chorzowie. Piątkowy mecz będzie już więc kompletnie inny - dodaje.

Co zrobić, by liderowi się postawić? Grodzicki wskazuje chociażby stałe fragmenty gry. - Wiemy, jak świetnie potrafi je rozgrywać Piast. Zwrócimy więc na to uwagę i... sami będziemy chcieli zaskoczyć rywala tym elementem - zapowiada obrońca Ruchu.

Więcej o:
Komentarze (2)
Ruch Chorzów. Rafał Grodzicki: Piast zaskakuje, ale z liderem każdy chce wygrać
Zaloguj się
  • kaminski400

    Oceniono 7 razy 7

    Kibicowsko będzie FESTYN !!!!
    Będzie zabawa bez względu na wynik. Piast dziękujemy za bilety. Wczoraj kupiłem u was w Europie Centralnej bo z puli 1 tys. które trafiły do nas już nic nie było.Rozeszły się w 3 godziny. Mam nadzieję ,że będą momenty kiedy wspólnie zelżymy tą komunistyczną dziwkę z miasta na Z.
    Łęcznej życzę powodzenia w mieście złodziei. Dzień w którym ta szmata spadnie z ligi będzie znów wielkim Świętem na Górnym Śląsku.Raz sierpem raz młotem w komunistów z ksg chołotę. FUUUUUUJ ścierka z Z śmierdzi coraz bardziej a i organa kontroli szykują najazd na miasto na Z.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX