Ruch Chorzów. Kamil Mazek: Piast Gliwice gra bardzo skuteczną piłkę

- Po przerwie musieliśmy się otworzyć, ale to przyniosło odwrotny skutek. Nie dość, że nie strzeliliśmy gola, to Piast Gliwice jeszcze podwyższył prowadzenie - mówi o piątkowych derbach Kamil Mazek, pomocnik Ruchu Chorzów.
ŚLĄSK.SPORT.PL w mocno nieoficjalnej wersji. Dołącz do nas na Facebooku >>

Korona Kielce pokazała niedawno, że także z Gliwic można wywieźć trzy punkty. A że Ruch był ostatnio na fali wznoszącej, to na stadionie przy Okrzei stawił się z dużymi nadziejami. Do Chorzowa wracał jednak z zerowym dorobkiem.

- Zwłaszcza w pierwszej połowie nie wyglądaliśmy najlepiej - relacjonuje Kamil Mazek, pomocnik niebieskich. - Po przerwie tych sytuacji bramkowych mieliśmy już więcej, ale nadal brakowało nam gola kontaktowego. Musieliśmy się otworzyć, ale to przyniosło odwrotny skutek. Nie dość, że nie zdobyliśmy bramki, to Piast jeszcze podwyższył prowadzenie - dodaje pomocnik Ruchu.

Lider ekstraklasy wygrał kolejny mecz. Jak piątkowy występ gliwiczan ocenił Mazek? - Trzeba im oddać, że grają bardzo skuteczną piłkę. Obyśmy my zagrali taką we wtorek, bo przecież już wtedy czeka nas spotkanie z Koroną - podkreśla piłkarz chorzowskiego klubu.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwuj już teraz >>

Co jest bardziej prawdopodobne na koniec sezonu?