Ruch Chorzów. Mateusz Cichocki: Na Cichej mamy dużą pewność siebie

- Jesteśmy w stanie zdobyć w ostatnich dwóch domowych meczach w tym roku komplet punktów - ocenił po spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko-Biała Mateusz Cichocki, obrońca Ruchu Chorzów.


Po remisowym meczu w Bielsku-Białej niebiescy czują niedosyt. - Co z tego, że przeważaliśmy, skoro nie wywozimy trzech punktów. Przyjechaliśmy po zwycięstwo. Cieszy fakt, że byliśmy na tyle zmobilizowani, by doprowadzić do wyrównania. Udało się i wywozimy jeden punkt z niełatwego terenu, bo i Legia tutaj nie wygrała - przypomina Cichocki.

Przed Ruchem trzy kończące 2015 rok spotkania. Niebiescy zagrają kolejno z Jagiellonią Białystok (dom), Termaliką Bruk-Bet Nieciecza (wyjazd) i Zagłębiem Lubin (dom). - Mamy na tyle dużą pewność siebie, że nieważne kto przyjeżdża na Cichą, to chcemy wygrywać. U siebie mamy bardzo dobre statystyki i nie wypada powiedzieć nic innego, jak tylko to, że będziemy grać o zwycięstwa. Jesteśmy w stanie zdobyć w ostatnich dwóch meczach komplet punktów. Każdy z nas ma takie założenie. Po to wychodzimy na boisko żeby je realizować. Fajnie byłoby przezimować z dorobkiem punktowym powiększonym o sześć "oczek" - mówi Cichocki.

Więcej o: