Sport.pl

Ruch Chorzów. "Przegraliśmy z kretesem". Nie tak to miało wyglądać [ZDANIEM TRENERÓW]

Ruch Chorzów w fatalnym stylu zakończył ligową jesień na własnym stadionie. Czerwona kartka dla Matusa Putnocky'ego. Dwa rzuty karne dla rywala... Nie tak to miało wyglądać.


- Zawsze tu przegrywałem, ale widziałem, że kiedyś musi zaświecić dla nas słońce. Że musi przyjść przełamanie i to przełamanie przyszło. Graliśmy od początku dobre spotkanie. Ruch miał właściwie jedną okazję po której trafił w poprzeczkę. My realizowaliśmy nasz plan. Po dobrym drganiu strzeliliśmy gola, a potem następne. Robimy kolejny krok w kierunku lepszej ósemki - ocenił Michał Probierz, trener "Jagi"

- Nie jest pora na podsumowanie, ale na pewno nie tak wyobrażaliśmy sobie ostatni mecz w tym roku w Chorzowie. Chcieliśmy godnie pożegnać się z kibicami. Podziękować im za doping. Nie udało się. Przegraliśmy z kretesem. Decydującym momentem była czerwona kartka i rzut karny. Potem nie potrafiliśmy się wybronić przed kolejnymi bramkami. Gole traciliśmy jednak za łatwo. Nawet jak na zespół grający w osłabieniu. Razem cieszymy się z wygranych, więc teraz razem przeżywamy porażkę - podkreślał Waldemar Fornalik, trener Ruchu

Więcej o:
Komentarze (17)
Ruch Chorzów. "Przegraliśmy z kretesem". Nie tak to miało wyglądać [ZDANIEM TRENERÓW]
Zaloguj się
 • szombry30

  Oceniono 16 razy 6

  Mam nadzieję ,że to wypadek przy pracy.Zawalił Putnocki. Trzeba było puścić i grać dalej o wynik a nie faulować. Druga bramka Skaby i po meczu.
  Jak czytam te napinki tej zabrzańskiej zbieraniny patologii gorolskiej to się zastanawiam czemu niekomentowali jak ich klubik stalinowski dostawał bęcki mecz za meczem
  Jak widać Ruch bardzo ich zajmuje. Zapraszamy na mecze śląskiego Ruchu bo zdradziecki radziecki górnik to klub sezonowy i jego czas się skończył.Mam jeszcze pytanie. Czy wy tam w Zabrzu ciągle myślicie ,że wasz klub to uczciwy twór? Czy nic nie wiecie? Wczoraj na meczu rozmawiałem z kimś "ważnym" .Żyjcie śmieci zabrzańskie dalej w niewiedzy. Sami Zabrzanie robią już porządek z tą mafią pod przywództwem MMs.Klub z majstrami podarowanymi przez PzPra tera jeszcze złodziejstwo ,kanty i matactwo.

 • lucek07

  Oceniono 5 razy 5

  @kaminski
  Nie wiem co Ci sie wydarzylo w zyciu prywatnym, to nie moja sprawa. Jesli cos przykrego - zycze Ci jako Gieksiarz powodzenia.

 • szombry30

  Oceniono 16 razy 4

  Ile to się musiał jeden z drugim ścierik szczewik natrudzić żeny pójśc do kawiarenki internetowej tak pźno po szpilu.
  Mam nadzieję ,że to wypadek przy pracy.Zawalił Putnocki. Trzeba było puścić i grać dalej o wynik a nie faulować. Druga bramka Skaby i po meczu.
  Jak czytam te napinki tej zabrzańskiej zbieraniny patologii gorolskiej to się zastanawiam czemu niekomentowali jak ich klubik stalinowski dostawał bęcki mecz za meczem.
  Zabrzańska patologia w ząbek czesana. Jebać wszystko co związane jest z Zabrzem i ich klubem zakałą stalinowską.

 • kaminski400

  Oceniono 6 razy 2

  . Przyszła kryska na matyska....
  chyba opatrzność mnie ukarała za moją agresję na forum.Nie powiem ,często moje zachowanie było sprowokowane . Spotkało mnie nieszczęście.Może nie powinienem o tym pisać ale chcę żebyście wiedzieli dlaczego wymiękam. Pewnie będziecie mieli satysfakcję. Żegnam to forum i życząc wszystkim powodzenia żegnam się z napinką i agresją. Mam nadzieję ,że mi odpuścicie grzechy pychy i chamstwa. Innym życzę także opamiętania .U mnie przyszło to dopiero kiedy Bóg mnie ukarał . Tak to odbieram.

 • Oceniono 6 razy 0

  kaminski400, szombry30 i inni z tego co mi wiadomo to Ruch ma więcej porażek w tym sezonie niż Górnik, tak jak jeszcze siedem klubów. To jakie powszechne porażki, albo bęcki mecz za meczem jak piszecie. To zastanówcie się co piszecie.

 • faithers

  Oceniono 6 razy -4

  Jakim trzeba być kretynem żeby samemu sobie dopisywać co kamiński haha boli porazka co

 • lucek07

  Oceniono 6 razy -4

  @kaminski
  Ty musisz miec klopoty emocjonalne chyba. Dorosnij, gacie zmien na luzniejsze i przestan bluzgac. Przyjmij jak mezczyzna porazke na klate, pogodz sie z tym,napij sie browara i najzwyczajniej miej honor.

 • faithers

  Oceniono 17 razy -7

  Brawo Probierz tak jak mowiles tak zrobiles uciszyles tych smrodow do budy plakac

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX