Sport.pl

Ruch Chorzów. Liverpool przyjeżdża po gracza niebieskich!

Na Cichej spodziewają się w środę gości z Liverpoolu. Przedstawiciele angielskiego klubu wiozą gotówkę za gracza niebieskich.
Jesteś kibicem ze Śląska? Dołącz do nas na Fejsie! >>

To już zakrawa o piłkarskie szaleństwo. Przed świętami informowaliśmy, że Manchester City i Manchester United rywalizują o Kamila Grabarę, młodego zawodnika Ruchu.

Kamil Grabara to 16-latek z Rudy Śląskiej. Utalentowany bramkarz jest wychowankiem Wawelu Wirek. Do Ruchu Chorzów trafił przez Stadion Śląski Chorzów. Wiosną tego roku podpisał z niebieskimi pierwszy profesjonalny kontrakt, który obowiązuje do 30 czerwca 2018 roku. Mierzący 190 cm nastolatek w listopadzie zadebiutował w drużynie seniorów w meczu trzecioligowych rezerw. Na debiut w pierwszej drużynie może już się nie doczekać...

Zawodnikiem poważnie interesują się bowiem angielskie kluby. W Chorzowie gościł już David Harrison. Menedżer Akademii Piłkarskiej Manchesteru City odwiedził Śląsk z zamiarem kupna zawodnika Ruchu. Nie były to żadne obserwacje. Anglik złożył Ruchowi konkretną ofertę. Na testy zaprosił też piłkarza Manchester United.

Czy Liverpool też staje do walki do tego gracza? Tej informacji nie udało nam się potwierdzić w klubie. Faktem jest jednak, że w środę przedstawiciele angielskiego klubu mają gościć na Cichej.Więcej o:
Komentarze (22)
Ruch Chorzów. Liverpool przyjeżdża po gracza niebieskich!
Zaloguj się
 • debordian

  Oceniono 61 razy 61

  "Przed świętami informowaliśmy, że Manchester City i Manchester United rywalizują o Kamila Grabarę, młodego zawodnika Ruchu". A jeszcze wcześniej pisaliście, że pewnie chodzi o Stępińskiego, tylko ktoś z komentujących wytknął wam ten idiotyzm.

 • tabjan73

  Oceniono 22 razy 16

  "Przedstawiciele angielskiego klubu wiozą gotówkę za gracza niebieskich. "
  Normalnie jak w Piłkarskim pokerze albo w czasach Fryzjera ;)

 • zmeczony22

  Oceniono 31 razy 15

  no i git. Jak go dobrze sprzedamy. Prywatnie chłopak za bardzo gwiazdorzy. Ciężki charakterek. Brać kasę i powodzenia.

 • Max Pulver

  Oceniono 20 razy 12

  górnik zabrze co najwyżej może sprzedać pupcie swoich kiboli z Torcipy. I to i tak za grosze. Już im Amika Poznań wytrzepała tyłeczki . Luzy nie rokują dobrych kilentów. prawda nagabywacz -kur. Po co zmieniać nicka jak każdy wie kim jesteś ty soviecki ciulu stalinowski.

 • bartek.london

  Oceniono 13 razy 11

  "wioza gotowke"- boze, co za kretyn to k.u.r.w.a pisal..

 • szombry30

  Oceniono 9 razy 5

  poloksg chodzi teraz po kawiarenkach internetowych i zgłasza w każdej posty do skasowania.To człowiek bez honoru. kapuś i konfident. Na wskroś fałszywy pokurcz komunista. W worku ma kury z którymi wspólnie jada posiłki, śpi na grzędzie i..... każdy się domyśli,prawda . ;-) ;-) . Potem kury znoszą jaja ,które jak okazuje się są kukułcze.
  Pozdrowienia dla mamusi polo.

 • czerwona.kartka

  Oceniono 7 razy 5

  Zachowajcie szczególną ostrożność w czasie odpalania fajerwerków. Szczególnie tych umocowanych na patykach "rakiet". Najlepiej patyk włożyć do butelki ,wtedy jest bezpieczniej.
  Zawsze można też skorzystać z dziury w dupie poloksg,nubema ew. popierdółki który używa tu xywki "lentner" przynosząc wstyd nazwisku dobrego piłkarza.
  pamiętaj pajacu Lentner to był piłkarz ,ty jesteś ZERO.

 • czerwona.kartka

  Oceniono 5 razy 3

  Do siego Roku dla wszystkich kibiców całej Polsce z wyjątkiem kiboli ,prowokatorów i hipokrytów fałszywych obłudnych zakłamanych kreatur z górnika zabrze.
  dla nich mała rymownka:
  Na nowy roczek!
  niech zdechnie górniczek.
  Nie zdechną żabole .
  Ich wszystkich pier......
  P.S.
  Do każdego odniosę się z kulturą ale nie do tych kreatur co donoszą do PZPN na inne kluby za pośrednictwem dziennikarza M z DZ i dziennikarza CZ ze Sportu. z miasta na Z.

 • boliver

  Oceniono 6 razy -2

  w czarnej torbie---- hi hi hi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX